Gündem

Koronavirüs uyarısını dinlemeyen yaşlı adam terör estirdi

Sağlık Bakanlığı tarafından koronavirüs uyarıları kapsamındasağlığı açısından özeliklevatandaşların evlerinde kalmaları istenirken, Tokat’ta risk grubundaki birçok vatandaş bu uyarıyı dikkate almadı.

Koronavirüs uyarısını dinlemeyenadam terör estirdi

BASIN MENSUPLARINA SATAŞTI

Hüdayi Sayıbaş Yeraltı Çarşısı üzerinde bulunan banklarda oturan vatandaşlarla röportaj yapan basın mensupları beklemedikleri bir tepki ile karşılaştı. Haber çalışması yaparken basın mensuplarının işine sözleolmaya çalışanadam, kameralar kendisine döndüğünde hakaretler ve küfürler etmeye başladı.

MÜDAHALE EDEN ŞAHSA BIÇAK ÇEKTİ

Çevredekilerin tepkisine aldırış etmeyenadamla bir vatandaş arasında gerginlik yaşandı. Etrafa küfürler savurmaya devam edenadam, kendisine müdahale etmeye çalışan kişiye bıçak çekti. Vatandaşlar tarafından uzaklaştırılan şahsa polis ekipleri müdahale etti. Bir türlü sakinleştirilemeyen ve hakaretlerine devam edenpolis aracına bindirilerek ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü. İsmin O.D (75) olduğu öğrenilen şahsa polis ekipleri tarafından bıçak bulundurması nedeniyle idari işlem yapıldı.

Sıradaki Haberi Oku  Arab Health Fuarı'nda Türk medikal sektörüne büyük ilgi

“EVDE VAKİT GEÇMİYOR”

Evinde canı sıkıldığı için sokağa çıktığınıden 69 yaşındaki Hasan Öğmen, kendisini genç hissettiğini belirterek, “Bitki çayları kullanıyorum kendime dikkat ediyorum. Vitaminli yiyecekler tüketiyorum. Çok şükür sağlıklıyım korkum da yok. Devletin aldığı tedbirleri destekliyorum. Dışarıdagezip de topluluk içerisine girmiyorum,geçiriyorum. Evdegeçmiyor, hanımla kavga ediyoruz yoksa” diye konuştu.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri