Gündem

Koronavirüs salgınında tablo ağırlaşıyor

Çin Ulusal Sağlık Komisyonu, günlüksayısının bir önceki günkü 78 kişiden 47 kişiye gerilediğini açıklarken, ülkedekoronavirüssayısı 81,218, hayatını kaybedenlerin sayısı ise 3,281 oldu.

ABD, KORONADA YENİ MERKEZ OLABİLİR

Dünya Sağlık Örgütü (WHO) koronavirüsün en çok görüldüğü yeni bölge olma ihtimali taşıyan ABD’de koronavirüs enfeksiyonlarında “çokbir hızlanma” gözlemlediğini ve bunun ABD’nin koronavirüsün yeni yayılma merkezi haline geleceği öngörüsünü doğurduğunu söyledi.

GERÇEK VAKA SAYISININ 10’DA BİRİ

Koronavirüsün enetkilediği ülkelerden biri olan İtalya’da toplamsayısı 69,176 kişiye ulaşırken hayatını kaybedenlerin sayısı 743artarak bir aydan kısa sürede 6,820’ye ulaştı.

İtalya’nın Sivil Savunma Teşkilatı Başkanı Angelo Borelli La Repubblica gazetesine yaptığı açıklamada “Teşhis edilen her vakanın gerçeksayısının 10’da biri olduğu kanısındayım.” diyereksayısının 700,000 dolaylarında olduğuna inandığını belirtti.

Sıradaki Haberi Oku  Apple, iki yeni iPhone 9 modeli satışa çıkaracak

İSPANYA’DA SON DURUM

Koronavirüsün etkisi altına aldığı ülkelerden bir diğeri de İspanya olurken ülkede görülensayısı 40,000, hayatını kaybedenlerin sayısı ise 2,696 kişiye ulaştı.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri