Gündem

Knight Parti Sistemi Nedir?

Online rol yapma konseptli Knight oyununda parti sistemi olarak bilinen bir opsiyon söz konusu. Bunu yapabilmenin belli kuralları var. Bunları mutlaka iyi bir biçimde uygulamak gerekmekte. Bu şekilde hem kazanım elde etmek hem de EXP toplamak çok kolay olacaktır. Böylelikle oyun içinde çok avantajlı bir konuma gelmek mümkündür. Ardından kocuce üzerinden online olabilirsiniz.

Parti Sistemi İçin Neler Gerekli?

  • Parti kurabilmek için level farkını göz önünde bulundurmak lazım.
  • Bu sistemde başka kişilerle hemen bir parti oluşturmak istiyorsanız o oyuncuların levelinin sizden 8 level yüksek ya da düşük olması gerekir. Bunlar sınırdır.  Yani 8 ve altı kabul edilir.
  • Bunun yanı sıra aynı klan içinde olmak bir diğer şart olarak sunulur.
  • Mevcut kriterlere tam bir uyum sağladıktan sonra artık hemen sohbet ekranının olduğu yere gelin ve kocuce üzerinden buradaki karakterlere bakın.
  • Eğer karakterin başının üst kısmında seeking party yazıyorsa, onun bir parti aradığını hemen anlayabilirsiniz.
  • Daha sonra bunun üstüne sağ tıklayın. Ardından da invite party yazan yer üzerinden ilerlemek gerekmekte.
Sıradaki Haberi Oku  Yüksel: "Sağlıkta şiddet vakaları yüzde 168 arttı"

Tüm bunların ardından kişinin mutlaka yapılmış olan daveti kabul etmesi lazım. Böylelikle işlem tamamlanır. Eğer parti davetine evet denilirse o oyuncunun isminin yan tarafında P harfi görülür. Bu da sorunsuz bir biçimde davetin kabul edildiğinin göstergesidir.

 

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri