Gündem

Kefernahum Filmi

Kefernahum Filmi

Kefernahum filminde henüz 12 yaşında olan Zain’nin fakirlikle mücadelesi konu ediliyor. Zain fakirlik yüzünden mahalle bakkalına başlık parası karşılığı gelin verilmeye çalışılan ablasını kurtarmak için okula gitmek yerine sokaklarda çalışmak zorunda kalıyor. Zain anne ve babasına açtığı dava olayların nasıl geliştiğini ve geriye yönelik zincirleme gelişmeleri gözler önüne seriyor. Zain göçmen bir ailenin çocuğudur ve fakir bir hayat sürmektedir. Kefernahum film eleştirisi ve filmin tamamını onudaizledim.com üzerinden takip edebilirsiniz.

Filmin Kosunu ve Eleştirisi

Kefernahum göçmen ve fakir bir ailede yaşayan Zain’in hayatını konu ediyor. Zain ablasının başlık parası karşılığında satılmasını engellemek için daha 12 yaşında sokaklarda çalışmaya başlıyor. Zain tanıştığı göçmen bir mülteci kadın ve çocuğuyla ailesinden daha yakın bir ilişki kurmaya başlar. Zain bu mülteci çocuğa da abilik yapma görevini üstleniyor.

Sıradaki Haberi Oku  Korona nedeniyle ölenlerin sayısı 10 bini aştı

Kefernahum eleştirisi oyuncuların sokaklarda yaşayan amatörler tarafından çekilmesi ve aslında gerçekleri çok iyi yansıtmasıdır. Kefernahum Cannes Jüri Özel Ödülüne layık görülmüştür. Kefernahum filmini kesintisiz ve reklamsız Onudaizledim sitesinden seyredebilirsiniz.