Gündem

Kaliteli Üretim Tesisleri

Kaliteli Üretim Tesisleri

Yapılarda sağlamlığı önemli derecede arttıran çelik konstrüksiyon uygulamaları konusunda, son derece uzman olan Meg Çelik özel üretimleri ile ön plana çıkıyor. Çelik konstrüksiyonlar ile yapıların taşıyıcı sistemleri içerisinde, çelik taşıyıcı parçalar ve çelik kolonlar kullanılır. Bu şekilde zemine düşen yük azalırken, yapıların sağlamlığı da aynı derecede artar. Meg Çelik, ileri teknoloji ile donatılan geniş alanda kurulu üretim tesislerinde mükemmel kaliteye sahip üretimler gerçekleştiriyor.

Her Çeşit Bina İçin

Çelik konstrüksiyon kullanımı sağladığı büyük avantajlar nedeniyle sürekli olarak artış gösteren uygulamalardır. Hangar, depo, rezidans, hastane, fabrika, alışveriş merkezi, spor tesisi, okul gibi çok farklı türlerdeki yapıların inşasında kullanılan bu sistemlerin üretimini gerçekleştiren Meg Çelik, çelik konstrüksiyon imalat noktasında öncü şirket konumunda bulunuyor.

Sıradaki Haberi Oku  Batman ve Şırnak'ta saldırı girişimi

Kusursuz Montaj

Meg Çelik, kalite esaslı çalışma sistemiyle üretimini yaptığı konstrüksiyon sistemlerinin montajı noktasında da özenli hizmet sağlıyor. Firma, çelik konstrüksiyon montaj işlemlerini kusursuz şekilde yerine getirirken müşterilerine en uygun şartlar altında ve maliyet koşullarında kaliteli hizmetini ulaştırıyor.