Gündem

Kadena(KDA) Nedir?

Kadena coin, işletmeler ve girişimciler için yüksek iş hacmi, neredeyse sıfır gaz ücreti ve Bitcoin güvenliği sunan blockchain çözümleri sunmayı amaçlıyor.

Ek olarak, programcı olmayanlar için diğer kodlama dillerinden daha kullanıcı dostu olduğunu iddia eden bir akıllı sözleşme dili olan PACT’ı kullanır.

Kadena, blok zincirlerindeki işlemleri işlemek için her kripto para biriminin Proof-Of-Stake‘e geçtiği bir dünyada, blok zincirlerini güvence altına almanın en güvenli yöntemi olduğuna inandığı Proof-Of-Work‘e geri dönüyor.

Mina coin geleceği bununla birlikte, bunun ölçeklenebilirlik sorunları vardır ve bunlar en iyi şekilde hem pahalı işlemlere sahip olan hem de daha yeni blok zincirlerine kıyasla yavaş olan Bitcoin ve Ethereum tarafından gösterilmektedir.

Sıradaki Haberi Oku  İBB Bilim Kurulu: "En az bayram sonuna kadar tam kapanma"

KDA, bu sorunu çözmek için esasen işlemleri “parçalayan” bir “zincir ağı” kullanıyor. Ethereum 2.0‘a geçişiyle Ethereum, daha hızlı ve daha ucuz işlemeyi mümkün kılmak için işlemleri daha küçük bloklara bölen bir teknik olan sharding’i uygulamaya çalışıyor.

Ayrıca, Bitcoin ve Ethereum’dan farklı olarak Chainweb, KDA’nın Proof-Of-Work sisteminin ölçeklendirme sırasında bile enerji verimliliğini korumasını sağlayarak daha az dirençle benimsenmesini kolaylaştırıyor.

KDA’nın 2. Katman özel blok zinciri “Kuros”, kurumsal kullanıcıların akıllı sözleşmeler yoluyla iş akışını işlemek ve otomatikleştirmek için 1.

Sigorta sağlayıcıları için veri işlemleri, Kuros için basit bir kullanım örneğidir. Kurumsal kullanım durumu için KDA, aslında bir konsept kanıtını zaten tamamlamıştır.

Protokol şu anda yeni nesil ETF’ler sağlamak için USCF (ABD Emtia Fonu Yatırımları) ve blockchain teknolojisini (Exchange-Traded) kullanarak sağlık ürünleri hakkında gerçek dünya verilerini toplamak için blockchain üzerinde sağlık uygulamaları oluşturan bir start-up olan Rymedi ile işbirliği yapıyor. Para kaynağı).

Sıradaki Haberi Oku  İspanyada hastanelerde hastalar koridorda yatıyor

https://kriptopod.com

 

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri