Gündem

İstanbul’da Koltuk Yıkama 12 Yıldır Stil’den Soruluyor

İstanbul’da Koltuk Yıkama 12 Yıldır Stil’den Soruluyor

İstanbul’da koltuk yıkama hizmeti 12 yıldır Stil koltuk yıkama firmasından soruluyor. Kaliteli yıkama hizmeti vermeyi amaçlayan firma genellikle yerinde hizmet veriyor ve yıkama işlemleri için anti bakteriyel özeliliklere sahip ürünleri tercih ediyor. Ayrıca yıkama işlemini deneyimli elemanlarıyla gerçekleştirirken aynı günde yıkanan ürünlerin teslim edilmesini sağlıyor.

Stil Yıkama Hizmetleri

İstanbul’un pek çok semtinde yıkama hizmeti veren Stil firması koltukların yıkanması dışında yatak yıkama, perde yıkama, halı yıkama, oto koltuğu yıkama ve restoran koltuğu yıkama gibi hizmetler veriyor. Ayrıca firma cami temizliği, gemi ve yat temizliği hizmetlerini de profesyonel ekipleri aracılığıyla gerçekleştiriyor.

Perde Yıkama Hizmetleri

Sıradaki Haberi Oku  Kahramanmaraşta drift yapan sürücüye 6 bin lira ceza

Stil yıkama firması perde yıkama alanında da hizmet veriyor. Ancak firmanın yıkadığı perdeler stor perdeler oluyor. Evlerde ya da iş yerlerinde kullanılması tercih edilen stor perdelerin kişiler tarafından çıkartılıp yıkanması zor oluyor. Çıkarılsa bile bu sırada perdelerin zarar görme ihtimalleri yüksek olduğu için firma stor perde yıkama hizmeti veriyor. Bu sayede zaman içinde kirlenerek kullanılmayacak duruma gelen perdeler tertemiz oluyor. Firma stor perdelerin yıkanmasında da kaliteli ve bakanlık onaylı ürünleri kullanıyor.