Gündem

İstanbul Köpek Eğitimi

İstanbul köpek eğitimi verilen merkezlerde köpeklerin sosyal yaşam içerisinde öğrenmeleri gerekli olan davranışlar köpeklere kazandırılmakta olup bu eğitimler aynı zamanda köpeklerin cins özelliklerine uygun şekillerde yapılmaktadır.

Köpekler için verilmekte olan eğitimlere ilişkin birden fazla metot bulunmaktadır. Bu metotlardan en uygun olanlar eğitimciler tarafından belirlenmekte ve bu sayede eğitimlerin kalıcı olması sağlanmaktadır.

İstanbul köpek eğitim okulu tarafından verilecek olan eğitimler hem yerinde hem de köpeklerin yaşam alanlarında verilebilmektedir. Bu nedenle eğitim alınacak merkez ile görüşme yapıldıktan sonra en uygun eğitim modeline karar verilmektedir.

İstanbul Köpek Eğitim Merkezlerinin Hizmetleri 

İstanbul köpek eğitim merkezleri tarafından verilmekte olan eğitim içeriklerinde genel itaat eğitimleri veya tuvalet eğitimi gibi temel basamak eğitimler bulunduğu gibi özel olarak istenen bir çalışmanın da öğretilmesi sağlanabilmektedir.

Sıradaki Haberi Oku  Londra’da tuvalet kağıdı savaşını görüntüleyen Türk

Güvenlik amacıyla tercih edilen köpeklere koruma eğitimi verildiği gibi daha özel bir alan olarak bilinen aktörlük eğitimlerinin de bu merkezlerde verildiği bilinmektedir. Fakat eğitim öncesinde köpeklerin uyumları test edilmekte ve bu doğrultuda İstanbul köpek eğitimi uzmanları tarafından uygun eğitimlere karar verilmektedir.

Köpek Eğitim Merkezleri Fiyatları 

İstanbul köpek eğitim fiyatları köpek eğitim merkezinin fiyat politikasına göre değişkenlik göstermektedir. Bunun yanı sıra verilen her eğitimin planlaması farklı olacağından eğitim içeriğine bağlı olarak da fiyat belirlemesi yapılabilmektedir.

Köpekler için verilmekte olan eğitimler farklı sertifika programları kapsamında verildiğinden eğitim ücretleri sertifika programının kapsamına göre de değişiklik göstermektedir. Özel olarak bilinen ve her köpeğe verilemeyen eğitimler daha farklı fiyatlandırmalar ile sunulmaktadır.

Sıradaki Haberi Oku  9 Avrupa ülkesinden gelen vatandaşların tahliyesi bitti

İstanbul Anadolu Yakası Köpek Eğitim Çiftlikleri

İstanbul Anadolu yakası ilçelerinde bulunan köpek eğitim çiftliklerinin her birinde farklı eğitim metotları kullanılmaktadır. Köpek eğitim merkezi tercihi yapılmadan önce bu metotlar incelenmeli ve köpek için en uygun olanları tercih edilmelidir.

İstanbul köpek eğitimi seçenekleri aynı zamanda eğitimci kadrosuna göre de belirlenmelidir. Eğitimci kadrosunun almış olduğu sertifikalar üzerinden köpek eğitiminde en başarılı olan uzmanlar tercih edilmeli ve bu sayede istenen eğitimlerin kalıcı olarak en kısa sürede verileceği merkezlerin tercih edilmesi önerilmektedir.

Positive Köpek Eğitim Akademisi A.Ş.

www.yerindekopekegitimi.com

Tel: 0554 190 01 96