Gündem

İmplant Fiyatları

İmplant Fiyatları

Günümüzde diş hekimliği alanındaki teknolojinin geldiği noktada implant diş uygulamaları öne çıkmıştır. Kaybedilen dişlerin yerini doldurmak için çene kemiğine vidalarla yerleştirilen implantlar ömür boyu kullanılabilecek kadar sağlam ve konforludur. Periodent Dental Klinikte başarıyla yapılan uygulamanın fiyatları da uygundur.

Diş Teli Fiyatları

Ortodontist diş hekimlerinin alanına giren ağız, çene ve yüzdeki yapısal bozukluklar diş teli uygulamaları ile çözülebilir. Tedavisi yapılacak rahatsızlığın durumuna, tedavinin süresine, diş yapısına ve benzeri kriterlere göre diş teli fiyatları değişebilir. Periodent Kliniğinde ortodontist hekimlerden ücretsiz muayene olmak mümkündür. Muayene sonrasında yapılacak tedaviye uygun fiyat sunulur.

Ortodontist

Periodent Klinik’te çalışan ortodontist hekimler ağız, çene ve yüzdeki şekil bozukluklarını başarıyla tedavi eder. Dişlerdeki çarpıklıklar, çene yapısındaki bozukluklar, dişler arasındaki boşluklar, gömülü dişler ve benzeri işlemler bu alanın konusuna girer.

Sıradaki Haberi Oku  Hong Kong, yurt dışından gelenleri karantinaya alacak

İmplant Fiyatları

İmplant uygulaması gerektiren tedaviler öncesinde de ücretsiz muayene hizmeti verilir. Uzman diş hekimi tarafından yapılacak muayene sonrasında uygulanacak tedavilerin niteliği belirlenir ve işe özel bir fiyat teklifi sunulur.