Gündem

Felekten Bir Gece

Felekten Bir Gece

Film 2009 yılında çekilmiş bir ABD yapımı komedi filmidir. Senaryosunu Joh Lucas ve Scott Moore yazmış olup, yönetmenliğini Todd Pihillips ve yapımcılığını Todd Pihillips ve Daniel Goldberg üstlenmiştir.

Filmin Konusu

Felekten bir gece filminin konusu; Evlenmek üzere olan Stu arkadaşlarının bekarlığa veda partisi teklifini kabul etmeyip beraber sakin bir kahvaltıyı tercih ettiğini belirtir. Fakat arkadaşlarının ısrarına dayanamayıp Las Vegas’a bekarlığa veda partisi gitmeyi kabul eder.

Nişanlısı abisi Alan’ında onlarla gitmesini ister farklı bir karaktere sahip olan Alan Phil, Stu ve Doug ile Las Vegas’a gider. Bir otel odasında uyanan Alan, Doug ve Phil aralarında Stu’nun olmadığını fakat geceye dair hiçbir şey hatırlamadıkları için Stu’nun nerde olduğu hakkında bilgileri yoktur.

Sıradaki Haberi Oku  Erzurumda pazarda seçmece tartışması

Film boyunca üç arkadaş kaybolan arkadaşları Stu’yu bulmaya çalışırken mafyaya bulaştıklarını, Doug bir gecede evlendiğini öğrenirler. Birçok macera yaşayan arkadaşlar sonunda evleneceği gün Stu’yu bulurlar.

Felekten bir gece filminin ilki dışında iki serisi daha vardır. Bu serilerde yine bir bekarlığa veda partisi sonrası oluşan komik olayları anlatır.

Alıntı: https://www.dolufilmizle.com/seri-filmler-izle/felekten-bir-gece