Gündem

Fazla Eşyaları Ne Yapmalı?

Fazla Eşyaları Ne Yapmalı?

İş ve ev hayatımızda ne atabildiğimiz ne de kullanabildiğimiz birçok eşya birikmektedir. Bunlar bazen bir anı, bazen mali değeri olan bir eşya, bazen ürün olabiliyor.

Hem alan işgal eden, hem de bakım gerektiren bu eşyaları nasıl muhafaza ederiz sorusu hepimizin aklına gelmiştir. Bugünlerde bu ihtiyacı karşılayan firmalar bulunmaktadır. Bu firmaların başında olan Pratik Depo kurumsal yapısı ile dikkat çekmektedir.

Kişiye özel anahtar sistemi ile eşya depolama imkanı sunmaktadır. Isı yalıtımı yapılmış, haşerelere karşı ilaçlanmış, nemsiz ve alarm sistemi ile korunan yüksek standartlarda depolama imkanı sumaktadırlar.

Neler Depolanır?

Bütün ihtiyaçlarınıza göre seçenekler sunan firma, bu konuda 3 temek başlık sunmaktadır

Sıradaki Haberi Oku  DSÖ: Koronavşirüs aşı denemeleri başladı

Eşya Depolama

Ev ve ofis eşyalarınızın ihtiyaç fazlası ya da hepsini, ihtiyaç duyduğunuz sürece saklama seçeceği sunmaktadır.

+1 Depolama

Bu seçenekte mevsim fazlası eşyalarınızı veya hobi malzemelerinizi depolayabilirsiniz.

Sunduğu ayrıcalıklar;

  • 3 ayda 1 eşyalarınızı ücretsiz olarak size getirmektedirler.
  • Eşyalarınızı depolarken, fotoğraflayıp, neyin nerede olduğunu hatırlamanıza yardımcı olurlar.
  • Deponuzda kurtulmak istediğiniz eşyalarınızı satışa çıkarmanıza yardımcı olurlar.

Kargo Depo

Evrak, kitap, fotolar, dvd, cd vb. ufak tefek eşyalarınız için bir seçenektir. Bu seçenekte eşyalarına uygun ebatlarda Kargodepo getirilip eşyalarınız listelenip yerleştirilir. Barkodlanıp üzerine bilgilendirme yazısı yazılan Kargodepo’nuz, üst düzey güvenlikli depo alanına kaldırılır. Talep ettiğinizde adresinize getirilir.

İhtiyaç duyduğunuz seçeneği belirledikten sonra firma kapınıza gelip, eşyalarınızı paketleyip yerleştirir. Kilitlenen deponuzun anahtarı size teslim edilerek, depo alanına götürülür.

Sıradaki Haberi Oku  14 gün kuralına uymayan çifte evde alıkonulma kararı

Bu konuda ciddi bir ihtiyacı karşılayacağı kesin olan firma, eşyalarınızı sigortalı ve profesyonel ortamda saklayıp, eşyaların ebadına göre birçok fiyat opsiyonu sunmaktadır. Sadece İstanbul’da değil, Ankara eşya depolama veya İzmir eşya depolama ve daha fazlası için firmanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.