Gündem

Farmasi Ücretsiz Üyelik ve Avantajları ile Satış Yapmak

Pasif gelir oluşturmak için Farmasi ürünleri satılıyor. İnternet reklamları olsun, Fenomenle olsun sürekli tanıtımı yapılan Farmasi nedir inceleyelim.

Kadınların ilgi gösterdiği en büyük alanlardan bir tanesi kozmetiktir. Son dönemlerde sosyal medya fenomenlerinin ve Influencer’ların yaptığı tanıtımlarla kozmetik ürünlerinin internette ciddi bir pazarı oluşmuş durumdadır. Peki Farmasi bu pazarda nerededir yazımızda bunu detaylandıralım. Farmasi nedir? Ücretsiz Farmasi üyeliği nasıl oluşturulur? Farmasi ürünlerindeki kâr payı nedir? Satış danışmanlığı ve Farmasi sponsorluğu nasıl yapılır? tüm sorularınıza cevap arayalım.

Farmasi 1950 yılında Cevdet Tuna tarafından ilaç firması olarak kurulmuştur. O dönemlerde sektöre ilaç ve hammadde sağlamıştır. 1985 yılında ise kişisel bakım ve kozmetik üzerine çalışmalar başlatarak kozmetik sektörüne giriş için ilk adımı atmıştır. 35 senelik deneyim ve birikimin getirisi olarak kozmetik sektöründe kısa sürede başarıyı yakalamıştır. Farmasi ilk zamanlar sadece Türkiye içinde pazar oluşturmuşken şimdilerde 120 ülkeye ihracat yapmaktadır. 300 binden fazla danışmanıyla, doğrudan satış modelini kullanarak ürünlerini 1 milyardan fazla kişiye ulaştırmış ve satış gerçekleştirmiştir.

Sıradaki Haberi Oku  Geçen yıl seyahat harcamaları 49 milyar liraya dayandı

Farmasi Ücretsiz Üyelik Sistemi ile Kazanç Sağlamak

Farmasi üyelik işlemleri tamamen ücretsiz olarak yapılmaktadır. Öncelikle bir danışman araçlığı ve sponsor koduyla üyelik oluşturmalısınız. Farmasi ücretsiz üyelik isteğiniz onaylandığında satış modeliniz ve kazanç planınız belirlenmeye başlar.

Planlamalar kazanç modelleri ve gruplar şu şekildedir;

Danışman, sponsor, lider, üst lider yönetici, müdür, direktör, altın direktör olarak sıralanır. Başlangıç olarak herkes danışmandır. Kendi altınıza bir danışman eklediğinizde sistem sizi otomatik olarak sponsorluk seviyesine yükseltir. Sponsorluk seviyesinden sonra artık kazanç modeliniz prim usulüne döner ve aylık kazanç miktarınıza göre prim üzerinden kazanmaya başlarsınız. 500 TL ve 1500 TL arasında %3 ile kazanırken sonrasında bu oran %6 %9 %12 gibi her seferinde 3 oranında artarak devam eder.

Sıradaki Haberi Oku  Korona toplantısında mesafeler korundu

Farmasi de kazanmanın en iyi yolu ücretsiz üyeliklerle altınızda üye bulundurmak ve prim üzerinden satış yapmaktır. Ayrıca farklı e ticaret sitelerinde de ürünlerin satışını yaparak da gelirinizi ve prim miktarınızı artırabilirsiniz. Ek olarak yüz yüze satış modelini kullanırsanız performans olarak çok fazla harcayacağınız gibi gelir olarak doğru orantılı bir şekilde artış yakalarsınız.

https://www.farmasigirisi.net/