Farklı Şekillerde Rahat Kullanım İmkanı ile Teleskopik Rampa

Amaca uygun olarak ve ürünler ile ağırlığına göre teleskopik rampalar rahatlıkla kullanım şansı vermektedir. İstenilen pozisyona getirilerek rahatça ürünlerin nakil edilmesine imkan tanır. Ayrıca hidrolik yapı altında frenleme sistemi yer almaktadır. Böylece hiçbir problem yaşanmadan farklı şekillerde nakil gerçekleştirirken, hidrolik fren sistemi duruma göre güvenli şekilde kullanılabilmektedir. Ayrıca oldukça güçlüdür ve değişik şekillere getirilerek sabitlenebilir.

Kale rampa Özellikle ön dil (lip) uzunluğu nedeniyle günümüzde en çok tercih edilen tasarımlar arasında yer almaktadır. Yükleme yapılacak olan tır veya kamyon ve konteyner ile beraber ön dil ince uzun ayrıcalığı sayesinde, rahatlıkla bir bütün haline gelebilmektedir. Böylece tek bir yol gibi bir oluşumu hazırlanarak ürünler daha güvenli ve sağlıklı şekilde, zamandan kazanç elde ederek değişik alanlara transfer edebilmektedir.

Sıradaki Haberi Oku  Almanya, 2 kişiden fazla insanın toplanması yasaklandı

Senkronize Çalışma İmkanı Tanıyan Teleskopik Rampa

Bu özel sistem araç ile rampa arasında bir bütünlük ve uyum sağlamaktadır. Böylece yaşanan kenetlenme sayesinde araç amortisörü ile teleskopik rampanın senkronize olarak çalışmasına olanak vermektedir. Bu da herhangi bir dengesizlik oluşmadan yükleme ve boşaltma işlemleriniz sorunsuz biçimde tamamlanmasına fırsat veriyor.

 

Dayanıklı ve kaliteli malzeme yapısı ile herhangi bir sarsıntı olmadan ve sıkıntı yaşama da dengeli şekilde taklit üzerinden ürünler yüklenebilir ya da boşaltılabilir. Kullanılacak alana bağlı olarak değişik şekillerde ve pozisyonlarda rahatlıkla değerlendirilebilir.

Yükleme İmkanı Veren Teleskopik Rampa Kullanımı

Kale rampa Özellikle transpalet ve forklift kullanıcıları için en kolay nakil imkanı sağlayan rampa çeşitleri arasında teleskopik tasarım gelmektedir. Özel tasarım ve dizayn altında hazırlanmış bu makineler, güvenli şekilde değerlendirme şansı tanıyor. 2 pistona sahip olarak özel tasarım altında hazırlanmış rampanın, bir pistonu dil ucunda etmek için kullanılırken, diğeri ise ana kaldırıcı olarak değerlendirilmektedir.

Sıradaki Haberi Oku  Metin Feyzioğlundan af talebi

Nakil yapılacak olan araç rampaya doğru yaklaştıktan sonra piston devreye girmek suretiyle, dil araç ile bir bütün halinde gelmektedir. Rampa özel olarak teknoloji kumanda sistemleri ile kontrol edilmekte ve tam uyum sağlaması için ayarlama yapılmaktadır. Böylece hazırlanan yol bir bütün olarak düz bir şerit halinde gerçekleştirilir. Kale rampa Paralel olarak zamandan kazanç elde edilmek suretiyle yükleme ve boşaltma sorunsuz şekilde yapılır.