Gündem

Eurolab Güvenilir Test ve Analizleri

Eurolab Güvenilir Test ve Analizleri

 

Eurolab Laboratuvarları uluslararası çapta kabul gören güvenli ölçüm ve değerlendirmeler yapmakta ve analiz raporları hazırlamaktadır. Ulusal ve uluslararası yetkin kuruluşlardan gerekli onayların alınması ve akreditasyonların sağlanması nedeniyle tam bir güven sağlanmıştır. Akreditasyonlar sayesinde kurumun verdiği test sonuçları ve analiz raporları uluslararası düzeyde kabul görür.

 

Hangi Testler Yapılıyor?

 

Eurolab Laboratuvarlarında piyasada ihtiyaç duyulan testlerin hemen hemen hepsi yapılır. Her geçen gün yapılan testlere yenileri de eklenebilir.

 

Medikal testler, endüstriyel testler, kozmetik testleri, kimyasal testler, mikrokimya testleri, mekanik testler, covid-19 testleri, askeri testler biyolojik testler, tüketici ürünleri testleri, çevresel testler, elektronik uygunluk testleri, dezenfektan testleri Eurolab tarafından yapılan testlerden bazılarıdır. Son teknolojilerle donatılmış laboratuvar ortamında tüm testler güvenle yapılır.

Sıradaki Haberi Oku  KKTCde 40 koronavirüs vakası var

 

Tarafsız ve Bağımsız Kuruluş Özelliği

 

Eurolab akreditasyon özellikleri ve aldığı sertifikalar gereğince tamamen bağımsız ve tarafsız bir kuruluştur. Yapılan testlerin sonuçları ve analiz raporlarında herhangi bir kişinin, kuruluşun ya da kurumun kayırılması, bir tarafa ayrıcalık sağlanması söz konusu değildir.