Gündem

Eşini darbedip ailsini kaynar su ile yaktı

Yavuz Sultan Selim Mahallesinde bulunan müstakil bir evde, kendisinden ayrılmak isteyen eşi Nurcan B. (39) ile defalarca tartışan Ahmet B. (40), 6 yaşındaki çocuklarının önünde eşiniile vurarak darbetti.

EŞİNİN BABASINA VE KARDEŞİNE KAYNAR SU DÖKTÜ

Çaresiz kadın kocasının elinden kurtulmak için babası Süleyman K. (70) ve ağabeyi Fatih K.’dan (45) yardım istedi. Olayı öğrenmek ve ortalığı yatıştırmak için kızının oğlu ile kızının evine gelen baba Süleyman K., damadı ile konuşmak isteği sırada damadının kaynarile saldırısına maruz kaldı. Kayınpederinin ve kayın biladerinin üzerine sobanın üzerinde kaynardolu güğümü boşalttı.

YARALILARIN DURUMU İYİ

Kaynar suya maruz kalan baba ve oğlu vücudunun çeşitli yerlerinden yanarak yaralandı. Kavga seslerini duan mahalle sakinleri durumu 112 Acil Çağrı merkezine bilirdi. İhbar üzerineyerine polis ekipleri sevk edilirken, yaralılar içinde ambulans gönderildi. Kısa süredeyerine gelen polis ekipleri devam eden kavgayı önlerken, 112 Acil Yardım ekipleri de darp sonucu yaralanan kadını, kaynar suyla yanarak yaralanan baba ve oğlunu Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisine kaldırdı. Burada tedavi edilen yaralıların durumlarının iyi olduğu öğrenilirken, tedavileri tamamlanan yaralılar ifadeleri alınmak üzere Polis Merkezi Amirliğine getirildi. Olayı gerçekleştiren Ahmet B. gözaltına alırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Sıradaki Haberi Oku  Kolonya ve dezenfektan üretimine vergi desteği

“BEN KORKUYORUM, CEZASINI ALSIN”

Eşi tarafından darbedilen ve eşinin her tartışmada ölümle tehdit ettiğini belirten Nurcan B., “Evde sürekli bana şiddet uyguluyordu. Herdövüyordu. Bende sonunda ayrılmak istediğimi söylediğimbanafırlattı. Kafama saksı attı. Ailemi suyla yaktı. Ondan sonra öldüreceğim. Şöyle yapacağım. Böyle yapacağım diye sürekli ben korkumdan gidip de ayrılamıyordum. Çocuğum için. Bu şeyin sonu nebitecek bilmiyorum. Bu kadınların sıkıntısıbulsun ben korkuyorum. Cezasını alsın” diyerek yardım istedi.

Kaynarile yanarak yaralanan kadının babası Süleyman K. ise, “İçeriden suyu kaptı geldi bizi kovalamak için üzerimize serpti. Ben tutuyum derken çocukların üzerine serpti yaktı. Bunun en ağır cezayı almasını istiyorum. Psikopat bu, kafası bozuk bunun” dedi.

Sıradaki Haberi Oku  Terör örgütüne katılan bir kişi daha teslim oldu

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri