Gündem

Epoksi

Günümüzde temizlik her şeyden daha önemli bir hal almaktadır. Özellikle zeminlerin temizliği oldukça önemli bir boyut kazanmış durumdadır. Zeminler üzerinde birçok bakteri ve mikrop barındırır bunun önüne geçmek için kolay temizlenebilir zeminler tercih edilmelidir. Kolay temizlenebilir zeminlerin en büyük sorunu ise hızlı bir şekilde yıpranmasıdır. Bu olumsuz durum sürekli tekrar eder zaman, aynı şekilde para kaybına yol açar. Bu noktada epoksi oldukça elverişli bir malzemedir. Kimyasal bir reçine olan epoksi sahip olduğu özellikler sayesinde en iyi zemin kaplamasını sağlar. Epoksi zemin kaplama uygulanan alanlar geçirimsiz bir yapıya bürünür ve zaman geçtikçe özelliğini kaybetmez.

Epoksi zemin dışarıdan gelebilecek her türlü kimyasal çözücü ve fiziksel darbelere karşı dayanıklılık sağlar. Aynı zamanda yıllarca kullanım imkanı ve kolay temizlenmesi de en büyük avantajlarından birkaçıdır. Firmamız Ankara epoksi zemin kaplama hizmetini sizlere sunmaktadır. Bu hizmet sayesinde zeminler korunurken zarar görme ihtimalleri de azalır.

Sıradaki Haberi Oku  YSK, Ceyhan Belediye Başkanının mazbatasını iptal etti

Epoksi zemin Ankara hizmeti tamamen profesyonel ekibimiz tarafından uygulanır. Son derece hızlı ve pratik işlemler sayesinde sizlerin zaman kaybetmesinin önüne geçilir. İşinde uzman ve öz veri ile çalışan ekibimiz kaplama işlemini olabilecek en sağlam ve sağlıklı şekilde hayata geçirir.

Epoksi Zemin Kaplama Neden Yapılır?

Epoksi kaplama, suya, aside ve alkalik maddelere karşı direnci fazla olan bir kaplamadır. Bu sayede yıpranma ve aşınmaların önüne geçilir. Aynı zamanda sürtünmelere karşı da zemini korur. Yağ ve kimyasal nitelik taşıyan maddelere karşı da son derece dirençlidir. Yüzeyi kir tutmaz ve kolay temizlenme imkanı sağlar. Kaymayan bir yapı oluşturur. Kokusuzdur ve son derece hijyenik bir ortam sağlar. Uygulandığı bölgeye estetik bir görünüm sağlar. İzolasyon özelliği taşıdığı için uygulandığı bölgede etki gösterir.

Sıradaki Haberi Oku  Türkiyedeki koronavirüs vaka sayısı 98e yükseldi

Epoksi Zemin Faydaları Nedir ?

Hızlı ve etkin bir şekilde hayata geçirilir. Aynı zamanda diğer zemin kaplamalarına göre oldukça tasarrufludur. Ciddi bir fiyat farkı sunar. Kaplanacak zeminde bulunan çatlak ve kırık bölgelerin tamamen dolması sağlanır. Bu sayede dümdüz bir alan elde edilir ve kullanışlılık artar. Uygulandığı alanda estetik bir görünüm sağlar. Aynı zamanda kir tutmayan yapısı sayesinde kolay temizlenir.