Gündem

Endüstriyel Buzdolabı Üreticisi Firmalar

Restoran, hotel, catering firmaları gibi her türlü toplu yemek hizmeti veren kuruluşların mutfaklarında kullanılan endüstriyel buzdolabı modelleri soğuk ürünlerin tazeliği açısından oldukça önemlidir.

Endüstriyel buzdolapları kullanım alanlarına göre farklılıklar gösterebilir. Bu durum restoranın sunduğu yemeklerin türüne, servis edilen yemeklere ve kullanılan malzeme miktarı ve çeşitliliğine göre değişiklik göstermektedir.

Endüstriyel mutfaklarda en çok kullanılan soğutucu türü tezgah tipi buzdolabıdır. Bu buzdolaplarının üstü personelin kullanacağı tezgah altı ise buzdolabıdır. Sık kullanılan ve buzdolabında saklanması gereken ürünler bu dolaplarda muhafaza edilir. Böylelikle personeller soğuk ürünlere daha çabuk ulaşabilirler.

Dik tip buzdolabı modelleri de en çok tercih edilen endüstriyel soğuk dolaplar arasındadır. Bu modellerde tek kapılı veya çift kapılı ürünler ile kısmen cam kapılı modeller de yer almaktadır.

Sıradaki Haberi Oku  Merkel: Korona 2008 krizinden daha kötü

Endüstriyel buzdolabı üreten pek çok firma bulunmaktadır. Üretici firma seçerken dikkat edilecek en önemli nokta kullanılan motor, rezistans ve termostat gibi parçalardır. Bu ürünler çok uygun fiyatlara tedarik edilebildiği gibi çok kaliteli de seçilebilir. S2000 Mutfak Soğutma firması bu konuda hep en iyi ürünleri tercih eder. Böylelikle kaliteli ürünler ortaya çıkar. Kaplama için kullanılan paslanmazların kalitesi de aynı şekilde değerlendirilebilir.

Endüstriyel buzdolabı üreten S2000 Mutfak, bu konuda sizin için en iyi çözümü sunacaktır.