Gündem

Ekrem İmamoğlu: 65 yaş kartı iptal edilmeyecek

Dünya Sağlık Örgütü’nün pandemi(salgın) olarak güncellediği koronavirüse karşı Türkiye’deki önlemler, hem devlet düzeyinde hem de belediyelerde çeşitli şekillerde artırılıyor.

Özellikle 65 yaş üzeri kronik hastalığı olanlarda ölümcül olabilen koronavirüs nedeniyle bazı belediyeler, 65 yaşa özel ücretsizkartlarını iptal etmişti.

“SEYAHAT KISITLAMALARINI ZATEN UYGULADIK”

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ise, böyle bir kısıtlamayı haksızlık olarak gördüğünü, zaten koronavirüsle mücadelede seyahatle ilgili bazı kısıtlamalara gidildiğini, 24 saat metro uygulamasının kalktığını ve hafta için ulaşım seferlerini seyrekleştirdiklerini belirtti.

Ekrem İmamoğlu: 65 yaş kartı iptal edilmeyecek

“65 YAŞ KARTINI İPTALİ GEREK GÖRMÜYORUM”

Candaş Tolga Işık’ın Kafa Radyo’da yapyığı canlı yayında katılan Ekrem İmamoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

Sıradaki Haberi Oku  Karantina alanına giren araçlar dezenfekte ediliyor

“Bu süreçte bizim yapacağımız şey, insanları sıkışık hale getirmeden, insanların ulaşımını sağlamaktır. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımızın kararını saygıyla karşılıyorum. Ama bunutaraflı cezalandırmak gibi görüyorum. Zaten buna gerek yok gibi. 65 yaş üstüoranlarındadüşüş var.”

Gençlere dedüşüyor. Anne ve babalarını uyaracaklar. “

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri