Dijital Dünyada Başarının Adresi Ozon Medya

Dijital dünya, sosyalleşmenin yanında ticaret için de önemli bir platform haline geldi. Firma ve şirketlerin nerede ise tamamı, e-ticaret yöntemine geçerek, ürün ve hizmetlerini daha hızlı ve daha çok kişiye sunmaya çalışıyor. Başta SEO ajansı ve SEO danışmanlığı olarak hizmet veren firma, müşterilerinin dijital dünyadaki tüm ihtiyaçlarına çözüm sağlıyor.

Firma Hakkında

Ozon Medya 2009 yılında sektöre giren firma, 11 yıldır hizmetlerine kesintisiz ve sürekli geliştirerek devam ediyor. Uzman personeli ve modern donanımları ile firma, müşterilerine verdiği tüm hizmetlerde, % 100 başarıyı garanti ediyor. İstanbul’da bulunan firmaya, telefonla veya yüz yüze başvurarak bilgi almak mümkün oluyor. Firma, müşterileri ile satış sonrası irtibatını devam ettiriyor ve haftanın yedi günü 24 saat destek sağlıyor. Tamamen profesyonel anlayış ile çalışan firma, müşteri memnuniyeti konusunda da sektördeki liderliğini sürdürüyor.

Sıradaki Haberi Oku  Öksürüğe Ne İyi Gelir

Firmanın Hizmetleri Nelerdir?

Firma müşterilerinin talepleri ve güncel ihtiyaçlar doğrultusunda, dijital dünya ile ilgili tüm hizmetleri veriyor.

Firmanın hizmetleri şu şekilde sıralanıyor;

  • Google ADS reklamları: Google Analytics, geri dönüşüm takibi, mobil cihaz reklamları ve görüntülü reklam ağı gibi.
  • SEO danışmanlığı: arama motorlarında en üst sıralarda yer almayı sağlıyor.
  • Facebook, Instagram, Twitter Tik tok reklamları ve sosyal medya danışmanlığı
  • Web tasarımı: sınırsız kategoriler, mobil uyumluluk ve özel mail hesapları
  • Dijital medya analizi: hizmet analizi, hedef kitle ve mecra tercihi

Firma ayrıca, sağlık reklam ajansı olarak da hizmet veriyor. Müşterilerine modern reklam yaklaşımları ile sektörde büyük bir farklılık sağlıyor ve rekabet gücünü en üst seviyeye çıkarıyor.

Sıradaki Haberi Oku  Gazze ve Batı Şeriada koronavirüs önlemleri artırıldı

Firmanın Hizmet Paketleri

Firma müşterilerine uygun fiyatlarla sosyal medya yönetimi, SEO Danışmanlığı ve web tasarım paketlerini sunuyor. Bu paketlerin içerisinde özel müşteri temsilciliğinden danışmanlığa, ücretsiz SSL hizmetinden garantili yükselmeye kadar onlarca hizmet bulunuyor. Firma yüksek kaliteli hizmet ve düşük fiyat uygulamaları ile de sektörde rakipsiz bulunuyor.

Diğer Hususlar

Firmanın, ülkemizde hizmet veren birçok büyük kurum ve kuruluşlarından referansları bulunuyor. Firma, hizmetleri ile ilgili en ufak detayları bile sitesinde, kullanıcıları ile paylaşıyor. Sosyal medya platformlarından da takip edilebilen sitede, dijital medyanın önemi ile ilgili faydalı bilgiler de bulunuyor.