Gündem

Çeşme Demirdöküm Servisi 

Çeşme Demirdöküm servisi kişilerin cihazlarında meydana gelen arızaların giderilmesi için anında harekete geçecektir. Erişim adımlarının kısa bir sürede tamamlanması için aktif bir alt yapı geliştirilmiştir. Ekibimizde yer alan tüm üyelerimizin konusunda uzman ve tecrübeli isimler olması da verimliliği maksimum dereceye çıkaran hususlar arasında bulunuyor!

Yedek Parça Temin Adımları 

Çeşme Demirdöküm servisi fark yaratan yedek parça temin süreci ile verimliliği artıran bir yapıya sahiptir. Bu alanda yedek parçaların sadece birinci kalite olması da memnuniyet veriyor. Ayrıca yapılan tamir adımlarının kalıcı olması ve sorunun bir daha nüksetmemesi için de gerekli kontroller yapılır.

Uygun Fiyat Aralığı 

Yedek parça kalitesinin bu derece yüksek olmasına karşın oldukça makul bir sistem geçerli kılınmıştır. Elde edilecek olan verimliliğin artırılması için büyük çaba sarf edilirken müşterilerin bütçelerinin korunması için de çaba sarf edilir. Piyasanın diğer firmalarına göre oldukça makul bir aralığın belirlenmiş olması verimliliği yüksek seviyeye çeken detaylardandır. Yorumlarınızı, analizlerinizi ve şikayetlerinizi anında müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz. Sizin yorumlarınız ve istekleriniz bizim önceliğimiz.

Sıradaki Haberi Oku  Avrupa’da korona salgını Schengen’i vurdu

Ekip Çağırma Süreci 

4445525 ve 0232 716 7169 numaralarına sorunun ne olduğunu net şekilde anlatmalısınız. Bu şekilde gereksinim duyulacak olan tüm teknik aksamlar tedarik edilerek ekip tarafınıza gönderilecektir. Hem bakım onarımın hızlı tamamlanması hem de zamandan tasarruf edilmesi için bu hususa dikkat edilmelidir.