Gündem

Burak Akkulun eşi açıklama yaptı

Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde koronavirüs tedavisi gören Burak Akkul’un eşi Seda Akkul,durumları hakkındayaptı.

Burak Akkul’un hale yoğun bakımda olduğunueden Seda Akkul, kendisinin de karantina altında tedavisinin devam ettiğini söyledi.

“ÜLKEYE KORONAYI GETİRDİNİZ YAZMAKTAN…”

Seda Akkul, haklarında yazılanlarada de tepki gösterdi:

“Lütfen ülkeye korona getirdiniz’ yazmaktan vazgeçin. Buna inanmıyorum, Burak içindüşünmeyin. Burak tonsilit sebebi ile tedavi oluyordu. Ben ailemin yanına gittiğimde Korona haberleri henüz Çin ve İtalya ile sınırlı idi. Ülkemizde hiçhaberi yoktu ve Londra’da da henüzbiraçıklanmış iyileştiği bildirilmişti.

UYARI YOKTU

Çin, İtalya ve İran dışında ülkelereetmememiz için bir açıklama,yoktu. Burak yanıma geldiğinde bu hafta yayına girmesi gereken ‘yeni bölüm sorumlululuğu’ ileediyordu.

Sıradaki Haberi Oku  Jandarma Genel Komutanlığı'nda bir ilk

Çünkü dünyada haberler henüz bu halde değildi ve Burak gelmeden önce doktora gitmiş, tonsilit teşhisi ile ilaç kullanıyordu.

LONDRA’DA ÖKSÜRÜĞÜ ARTTI

Londra’ya geldiği 3. gün öksürüğü arttı orada bağlı olduğumuzkurumuna başvurduk. Tüm belirtileri anlattık ve ‘risk taşımadığı’iletildiği içintedavisine devam etti.

KORONA HABERLERİ YOĞUNLAŞINCA

Korona haberleri yoğunlaşınca çekimi iptal edip ‘risk altında olmadığımız’ söylendiği halde maske-eldiven gibi önlemler alıp İstanbul’a döndük. Döner dönmez evimize en yakın özel hastaneye başvurduk vetonsilit teşhisi ile eve gönderildik.

KİMSEYLE GÖRÜŞMEDİK

Bizde izole olduk kimseyle görüşmedik, dışarı çıkmadık’ iki gün içinde ateşi çok yükselince aynı hastanenin önerisi ile Kartal eğitim araştırmaya geldik ve ivedilikle karantinaya alındı. Sonraki süreci zaten biliyorsunuz.

Sıradaki Haberi Oku  BİST100 endeksi

LÜTFEN DUA EDİN

Lütfen Burak içinbir şey düşünmeyin yazmayın. Lütfen duaedin. Burak iyi olacak. Ülkemiz iyi olacak. Dünya iyi olacak. İnanıyorum, inanmak istiyorum.”

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri