Bgrfilo Araç Kiralama Alanın Yatırım Yapmayı Sürdürüyor!

Filo kiralama kampanya kapsamında kişilerin araç kiralama sürecinde ne derece nitelikli biri işlem gerçekleştirdiği net şekilde görülüyor. Skalanın oldukça geniş olması her firmanın kendi isteklerine uygun bir biçimde seçim adımını tamamlaması için fırsat sunacaktır. Bu harika sistem verimliliği de beraberinde getirecek! Skalanın genişletilmesi için Bgrfilo sizin için yatırım yapmaya devam ediyor.

Araç Kontrolleri 

Araç filosunun genişliği kadar araçların genel kondisyonu da memnun bırakıyor. Araçların her biri gerekli olan tüm denetimlerden sorunsuz geçirilmekte ve iç dış bakımları tamamlandıktan sonra gönderilmektedir. Aynı bakım adımlarını tamamlayarak bu derece makul ücret aralığı sunan site sayısı da oldukça düşüktür!

Büyük Atılımlar

Filo kiralama şirketleri kapsamında büyük atılımlar gerçekleştiriliyor. Özellikle sadece kurumsal değil aynı zamanda bireysel araç kiralama alanında da hizmet verebilmek için özel bir sistem geliştirilmiştir. Siz de bu sistem sayesinde artık araçların güvenliği ya da ödeme sistemlerinin verimliliği konusunda endişe etmeden işlemlerinizi gerçekleştirebilirisiniz. Hatta yapılan son gelişmeler ile araç kiralama aşamasında kullanılacak bir uygulama da tasarlanmıştır:

Sıradaki Haberi Oku  İstanbulda ev sahibine uyuşturucu verip hırsızlık yaptı

Fiyat Analizi 

Fiyat analizi yapıldığı zaman piyasada aynı alanda hizmet veren diğer firmalara göre çok daha nitelikli ve sorunsuz bir alt yapının geçerli olduğu kendini gösteriyor. Fiyat analizi sizin kurumsal manada en güveniliri ve uygun fiyatlı firmada yer aldığınızı bir kere daha yansıtıyor!