Gündem

Belgelendirme Hizmetleri

Belgelendirme Hizmetleri

TÜRCERT bünyesinde sunulan hizmet seçeneklerinden biri belgelendirme hizmetidir. Belgelendirme işlemleri bir ürün ya da hizmet üretmekte olan şirketin teknik düzenlemelere ne derece uygun olduğunun kontrol edilmesi olarak tanımlanabilir. Bu kontrol bağımsız bir üçüncü kuruluş tarafından yapılır. TÜRCERT firması bağımsız bir denetleme kurumu olarak belgelendirme hizmetlerinde şirket sahiplerine denetim olanağı sağlar.

 

Belgelendirme işlemlerine geçilmeden önce söz konusu şirketin ürün ya da hizmeti hakkında denetim de yapılmalıdır. Firmanın verdiği hizmetler müşteriye bir paket halinde sunulur.

 

Belgelendirme Alanları

TÜRCERT firmasının belgelendirmeye konu olacak işlemleri;

-Sistem belgelendirme

-Sektörel belgelendirme

-Entegre yönetim sistemleri

-Özelleştirilmiş denetimler

-Kurumsal riskler

-Uygunluk değerlendirme şeklinde sıralanabilir.

Sıradaki Haberi Oku  Diyarbakırda korona hakkında konuşan imam tepki gördü

 

Firmanın hizmet verdiği söz konusu şirketlerin sahip olduğu ürünler muayene işleminden geçirildikten sonra belgelendirme adımı uygulanır. İşletme sahiplerinin tüm sorumluluklarını eksiksiz bir şekilde yerine getirdiklerini kanıtlayan belgedir. Bu nedenle firmanın bu denetimi sıkı bir şekilde yaptığı bilinmektedir. Bir işletmenin tüm denetimlerden geçmesi, belgelendirme işlemine yönelik olumlu geri dönüş sağlanmasına yardımcı olur. Firmanız için bu kalite standartları alanında hizmet almak istiyorsanız TÜRCERT ile irtibata geçebilirsiniz.