Gündem

ATP, 27 – 28 Mayıs tarihlerinde halka arz ediliyor

ATP Ticari Bilgisayar Ağı Ve Elektrik Güç Kaynakları Üretim Pazarlama Ve Ticaret A.Ş,  27 – 28  Mayıs tarihlerinde

24,00 TL sabit fiyattan talep toplama yöntemi ile Borsa’da halka arz ediliyor.

Tera Yatırım’ın Borsa’da gerçekleşecek eşit dağılım yöntemi ile halka arzda yer aldığına işaret edilen açıklamada, ”Şirket, sermaye artırımı yoluyla 7.500.000 adet payın halka arzını gerçekleştirecektir. Yatırımcılar, Tera Yatırım Online şubesi ve 0212 365 10 16 çağrı merkezinden ATP Ticari Bilgisayar Ağı Ve Elektrik Güç Kaynakları Üretim Pazarlama Ve Ticaret A.Ş,   (ATATP) halka arzına katılabilir ve detaylı bilgi alabilir.”

 

Tera Yatırım Hakkında:

Güçlü özsermaye ve uzman kadro ile yola çıkan, eski ismi Stok Menkul Değerler A.Ş. olan Tera Yatırım, 1990 yılında kuruldu. 2005 yılında ortaklık yapısı değişerek günümüzdeki pay sahipleri ile yoluna Tera Yatırım olarak devam etti. Tera, eski Roma bolluk ve verimlilik tanrıçası “Terra” isminden esinlenerek türetilmiş bir isimdir. 

Sıradaki Haberi Oku  İduğ, Katı Atık Transfer Merkezi’ni gezdi

Tera Yatırım’ın asıl amacı müşteri odaklı bir kurum kültürüyle Türkiye’de aracı kurumlar arasında öne çıkmak ve kaliteli hizmet sağlamaktır. Müşteri memnuniyetine önem veren Tera Yatırım, hukuk ve mevzuattan kaynaklanan her türlü yükümlülüğü titizlikle yerine getirmektedir. 

 

Temel prensipleri arasında etik kurallara bağlılık, ileri görüşlülük, bağımsız aracı kurum kimliğinin korunması, müşteriler, çalışanlar ve ortaklar için katma değer yaratmak yer alıyor. Pay Piyasası ve Türev Araçlar Piyasasında Faaliyetlerini sürdüren Tera Yatırım, Sermaye Piyasası Kurul’un “Geniş Yetkili Aracı Kurum” lisansına sahiptir.

https://www.terayatirim.com/

Kaynak Tera Yatırım
Hibya Haber Ajansı

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri