Gündem

Aradığınız Fidan ve Ağaç Zenginliği

Aradığınız Fidan ve Ağaç Zenginliği

Zengin ağaç, fidan ve meyve çeşitleri ile aradığınız birçok şeyi tek yerde bulma şansı sunuyorlar. Sertifikalı meyve fidanı olan, sorduğunuz soruları içtenlikle cevaplayan ve güvenli ödeme sağlayan adres olmaya devam ediyorlar. Aynı zamanda harç, gübre ve gereksinim olan diğer yan malzemelerin satışını da yapıyorlar.

Fiyatların Kampanyası

Kampanyalı fiyatlar üzerinden yaptıkları indirimleri de gösteriyorlar. Uygun rakamlarla istediğiniz kadar satın alabileceğiniz fidanı ve saksıyı bulmanız adına çabalıyorlar. Ödemeden hemen sonra gönderim yapılarak kısa sürede teslim ediyorlar. Toplu alımlarda özel fiyatlarla yardımcı oluyorlar.

İletişime Geçmek

Kesintisiz şekilde hizmet vererek iletişimde sorun yaşatmıyorlar. Whatsapp üzerinden bilgi sunuyorlar. Fidanlık ile alakalı aklınıza takılanları cevaplayarak fidanlarınızı nasıl büyüteceğiniz konusunda da tecrübelerini paylaşıyorlar. Uzun yıllardır bu işi yapıyor olmalarının da etkisiyle ürün çeşitliliği, kalite ve uzman görüşlerin bir araya geldiği satış ekipleri ile aranan adres oluyorlar. İletişime geçerek aklınızdaki fidanları veya gereken malzemeleri almak için harekete geçmelisiniz. Güven veren ender firmalar arasında bulunuyorlar.

Sıradaki Haberi Oku  Dezenfektan, kolonya ve etil alkol ihracı kayda bağlandı