Gündem

Ankara Anlaşması Vizesi

 Ankara Antlaşması sayesinde Türkiye vatandaşlarının Birleşik Krallık’ta oturma ve çalışma izni alabilmesini sağlayan bir vizedir. Aynı zamanda oraya dil eğitimi için giden kişiler de tercih edebiliyor. Ancak vizeyi almaktaki süreç oldukça zorlu olduğu için çeşitli vize firmaları tarafından destek alınması gerekiyor.

 Bu vizeyi almak için illa ki İngiltere’de bulunmaya gerek yok. Türkiye’deki konsolosluklardan da alınabiliyor. Bu vize alındığı zaman İngiltere’de bir senede bulunma hakkınıza sahipsiniz. Bu bir yıl içerisinde kurmayı düşündüğünüz işi kurmakla yükümlüsünüz.

 Üç türlü Ankara Anlaşması Suşehri escort Vizesi olup insanlar ihtiyaçlarına göre farklı vizeleri tercih edebilirler. Aynı zamanda da dil eğitimi için İngiltere’ye gitmek isteyen kişiler de bu vizeyi tercih edebiliyorlar.

Sıradaki Haberi Oku  Bu sabah da vadelilerde %0,3 civarında yükselişler gözleniyor

 Ankara Anlaşması Vizesinde Sıkça Sorulan Sorular

 Daha önceden İngiltere’de kaçak olarak bulunulmuş olsa bile başvuru yapılması mümkün. Ankara Anlaşması ile kaçak bulunma durumunun bir ilgisi yoktur. Önemli olan İngiltere’ye gönderdiğiniz evrakları iyice düzenleyip göndermek önemlidir. Ancak yine de kaçak bulunma durumları kişiler için sıkıntı yaratabileceği göz önünde bulundurulmalıdır.