• %
 • %
 • %
 • %
 • BIST 100
  %
 • %
 • %
 • BITCOIN
  81999,324
  % -2,08

Alkollü sürücü, polis ve jandarmayı çileden çıkardı

Alkollü sürücü, polis ve jandarmayı çileden çıkardı
Spread the love

Antalya’da Bekir V.’nin kullandığı 07 L 7170 plakalı kamyonet, Alanya istikametinden Manavgat istikametine gitmekte olan Niyazi K.’nın kullandığıile çarpıştı.

Kazada otomobilde yolcu olarak bulunan Döndü Köse ve Osman Köse yaralanırken, yaralılar 112ekibininyerindeki müdahalesinin ardından Manavgat Devlet Hastanesine kaldırıldı.

DİĞER SÜRÜCÜYÜ SUÇLADI

Kazanın ardından ön sağ tekeri kopmasına rağmen asfaltı kazıyarak kaza yerinden kaçan kamyonet sürücüsü, yaklaşık 700 metre ileride Topuzlar olarak bilinen bölgede yol kenarındaekipleri tarafından yakalandı. Olay yerine getirilen ve trafik ekiplerince yapılan ölçümde 220 promil alkollü olduğu belirlenen Bekir V., sürekli olarak diğer aracın sürücüsünü suçladı.

Alkollü sürücü, polis ve jandarmayı çileden çıkardı ViDEO

“HADİ BEN SARHOŞUM, KANUNEN SUÇLU O”

Otomobil sürücüsününışıkta geçtiğini iddia eden Bekir V., “Ben Kızılağaç’tan Karacalar’da bulunan evime gidiyordum. Yeşil ışık yandıktan sonra kavşaktan tam karşıya geçmek üzereyken, bu arkadaşışıkta geçip benim aracıma çarptı. Kendisinden şikayetçiyim. Hadi ben sarhoşum suçluyum,şu anda kanunen o suçlu, devletin koyduğu ışıklardan faydalanmayan, ışıklara uymayan kendisi. Eğerışıkta geçmeseydi, ben şimdi evimde yatır olacaktım.” dedi.

Sıradaki Haberi Oku  Zeynep Alkan Türkiyeye dönemedi

“KORONADAN MI KAÇIYORSUN”

Diğer araç sürücüsüne “Koronadan mı kaçıyorsun? Niyeda geçtin. Benim hayatıma kastın mı var?” şeklinde tepki gösteren Bekir V., kendisinin gariban olduğunu, trafik cezasını nasıl ödeyeceğini, aracını nasıl yaptıracağını bilmediğini söyledi. Alkollü olduğu için cezasına razı olduğunu belirten Bekir V.,ışıkta geçerek aracına çarpan diğer sürücünün en ağır şekilde cezalandırılmasını, kendi arabasını da yaptırmasını istedi.

KAHKAHA ATTI

İşlemlerin ardından aracından kopan tekeri yol kenarında gören Bekir V., bukahkahalarla gülerek, “Ben bu tekerle o kadar yolu nasıl gitmişim?” dedi.

Bekir V.,yerinde bırakmadığı tekeri de gelen bir yakınının aracına koydu.

PARA CEZASI ALDI, 6 AY EHLİYETİNE EL KONULDU

Kamyonet sürücüsü Bekir V.’ye alkollü araç kullanmak suretiyle trafiği tehlikeye düşürmektencezası uygulanırken, ehliyetine de 6 aylığına el konuldu. Kaza yapan aracı iseyerine gelen eşine teslim edildi.

Sıradaki Haberi Oku  Osteoporoz nedir

YORUMLAR YAZ