Yeni Yılda Zen Pırlanta Kampanyaları

Pırlanta tektaş yüzük ürünleri ile sıklıkla karşımıza çıkmakta olan Zen Pırlanta, geliştirdiği kampanya modellemeleriyle de adından sıklıkla söz ettirmeye devam ediyor. Özellikle sizler için sunulmakta olan zümrüt pırlanta yüzük modellerinden beş taş pırlanta yüzük ürünlerine kadar birçok model için kampanyalar devam etmektedir. Yenil yılda Zen Pırlanta güvencesi ile ışıldayabilmeniz için belirli ürünlerde %50 ye varan indirimler bulunmaktadır. Ayrıca sepete eklediğiniz her ürün için %10 ‘’Sepette İndirim’’ kampanyası da alım gücünüzü desteklemek için sunulmaktadır. Sizde Zen Pırlanta kampanyaları ile en ışıltılı modellere sahip olmak istiyorsanız www.zenpirlanta.com adresi üzerinden uygun fiyatlandırma tarifeleri ile alışveriş işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

2021 Zen Pırlanta Kampanyaları

2020 yılında gerçekleştirilen kampanyalar ve büyüleyici ışıltılar ile adından sıklıkla söz ettirmekte olan Zen Pırlanta, yeni yılda da sizlerin kolaylıkla satın alabileceği modelleri sunmaya devam etmektedir. Tektaş yüzük modellerinden beştaş kolye çeşitlerine kadar birçok üründe devam etmekte olan toplam %60 indirim uygulaması, her kesimden insanın Zen Pırlanta ayrıcalığını yaşayabilmesi için resmi adres üzerinden sunulmaya devam etmektedir. Pırlanta modellerinin yanı sıra zümrüt ve yakut modelleriyle de dikkat çekmekte olan kampanya fırsatları, 2020 yılının son günlerine kadar sizlerle buluşmaya devam etmektedir. Sizde kaliteli ürün pırlanta tektaş yüzük ürünlerine uygun fiyatlandırma tarifeleri üzerinden erişim sağlayabilmek istiyorsanız Zen Pırlanta resmi adresini 7/24 ziyaret edebilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  Promosyon ürünler ve Reklam

Pırlanta Ürünlerde %60’a Varan İndirim

Ülkemiz çapında sizler için sunulan ürünler ile adından sıklıkla söz ettirmekte olan Zen Pırlanta markası, 2021 yılı için sunulan indirimlerle de göz doldurmaya devam etmektedir. Yeni yılda herkesin Zen Pırlanta ayrıcalığı ile ışıltı saçabilmesi için yeni kampanyalar da devam etmektedir. Belirli ürünlerde sunulan %60 indirim, yeni yıla girmeden sevdiklerinizi mutlu edebilmeniz için bütçenizi de desteklemektedir. Pırlanta yüzük ürünlerine gelen %50 indirim skalası, yoğun istek üzerinde %10 sepette indirim avantajı, her kesimden insanın Zen Pırlanta ayrıcalığını tadabilmesi için eklenmiştir. Sizde kaliteli ve garantili Zen Pırlanta ürünlerine uygun fiyatlandırma tarifeleri üzerinden erişim sağlayabilmek istiyorsanız resmi site üzerinden alışveriş işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  Öğrenci vizelerinde danışmanlık hizmeti