Genel, Sağlık

Yaşlı Bakımevi

  Yaşlılık evresinde ya da yaşlılıktan hemen önce, daha iyi şartlarda ve hijyenik bakım adına tercih edilen izmir huzurevi misafirlerinin sevgi ve saygı çerçevesinde bakımını gerçekleştiriyor. Günümüzde zorlu yaşam koşulları ve ulaşım problemleri sebebi ile belirli yaş üstü olan bireylerin, içinde bulunacakları zorlu hayat mücadelesi yerine huzuru tercih ettikleri bir yer. Doğa ile iç içe mutlu bir yaşam sunan izmir yaşlı bakımevi ile ikinci baharı yaşayacaksınız.

 Huzurevinde Yaşamak

 Unutkanlık problemi olan demans ile mücadele eden hastalar, alzheimer hastaları, felç, çeşitli yaşlılık rahatsızlığına sahip olan bireyler, bakıma ihtiyaç duyan 55 yaş üstü bireylerin hijyenik ve yaşamsal tüm bakımlarını profesyonel ekip ile gerçekleştiriyor.

Sıradaki Haberi Oku  Modüler Tasarımlar İle Mobil Uygulama Geliştiricisi

 Palyatif Bakım Hizmeti

 Ortak yaşam alanı, zengin mutfağı, sosyal alan, 7/24 sağlık hizmeti, güvenlik ve özel bakım ünitesi ile tam teşekküllü bir bakım kurumu. Yaşamı kısıtlayıcı hastalığa sahip olan bireylerin tıbbi ve hemşirelik desteğini sağlayan izmir palyatif bakım hizmeti oldukça başarılı bir uygulama. İkinci baharını huzur içinde yaşamayı tercih edenlerin yeni evi artık izmir huzurevi oluyor.