Genel

Yasak Elma Son Bölümde Neler Oldu?

Yasak elma pazartesi günleri izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başaran bir dizidir. Başrollerini Talat Bulut, Eda Ece, Barış Kılıç ve Şevval Sam paylaşıyor. 23 Aralık Pazartesi günü yayınlanan bölümde tekrar güne damga vurmayı başardı. Yıldız, Halit’te Nadir’e ait olan fotoğrafı ve telefonu almasıyla yalıda kıyamet koptu. Halit’in elindeki son kozun kaybolmasıyla sinir krizi geçirdi ve bunun için şüpheli aramaya başladı.

Nadir’in keyfi fotoğrafları ve telefonu almasıyla oldukça yerindeydi. Ender’in o gün Halit’in yalısına Erim’i görmek için gelmesi onu şüpheli göstermeye yetti. Sinirle çıkan Halit, Ender’in evini bastı. Ender’in kumpasa düşmesiyle Ender bunun Yıldız olduğunu anladı. Yıldız’ın böyle yapmasının ona kalmayacağını düşünerek yeni fikirler düşünmeye başladı ve Yıldız’a yeni bir oyun oynamak için hazırlıklara başladı. Yıldız ilk sezondaki gibi tekrar Ender’in oyununa düşüyor.

Sıradaki Haberi Oku  Doğal ve Özel Gıdaların Bulunabileceği Adres

Halit Yıldız’ı Aldatıyor Mu?

Halit, Leyla ile yemek yerken gizlice fotoğrafları çekiliyor ve Yıldız’a yollanıyor. Fotoğraflar Yıldız’a ulaşıyor ve fotoğrafları gören Yıldız şaşkına dönüyor. Yıldız, hemen Halit ile Leyla’yı arıyor. Halit dışarıya çıkmadığını söylüyor, Leyla ise şirkette olduğunu muhasebeye gittiğini söylemesiyle Yıldız aldatıldığını düşünüyor. Yıldız’ın bunları duymasıyla ilk Ender’i arıyor ve aldatıldığını söylüyor.

Dizinin Reytingi

Günün ve haftanın sıralaması ayrı ayrı değerlendiriliyor. Bu dizi, 23 Aralık reyting sonuçlarına Total puan türünde üçüncü sırada yer aldı. Haftalık dizi reytingleri sıralandığında ise yaklaşık 4,79 milyon izlenmesiyle 14. sırada yer aldı. Bu hafta yayınlanan fragmanı ile heyecanla beklenen yeni bölüm izleyiciyi tekrar ekrana kilitlemesi bekleniyor. Yeni bölüm pazartesi ekranlarda yer alacak.

Sıradaki Haberi Oku  Baskı Center