Trabzon Ekonomik Araç Kiralama

İnsanların konfor beklentisi giderek artmaktadır. Her sektörde hissedilen bu durum araç kiralama sektöründe de hissedilmektedir. Trabzon’da araç kiralama hizmeti sunan Trabzon Car, bu anlamda sektörde öne çıkmayı başarıyor. Müşterilerin, konfor beklentisini karşılayan firma, aynı zamanda hız ve sürüş güvenliğinden de taviz vermiyor. Böylelikle, Trabzon’da bir yere gitmesi gereken kişiler, öncelikle firmadan hizmet almayı düşünüyorlar. Müşterilerin firmayı tercih etmelerinde bir diğer etken ise, firmanın sahip olduğu zengin araç filosudur. Firma, geniş araç filosuyla her türlü talebe yanıt verebiliyor. Bunların yanı sıra, firma en uygun trabzon araç kiralama fiyatları ile dikkat çekmeyi başarıyor.

Trabzon Araç Kiralama Filo

Firmanın bünyesinde çok sayıda araç vardır. Bu, firmaya aynı anda birçok talebe yanıt verebilme imkanı sağlıyor. Müşteriler, firmayı 7/24 arayabiliyorlar. Aradıklarında ise, firmanın kendileri için en kısa sürede bir çözüm geliştireceğini biliyorlar.

Sıradaki Haberi Oku  Mecidiyeköy Nakliyat

Temiz ve Bakımlı Araçlar

Firma, araçların bakım ve onarımını asla aksatmıyor. Firma, tamamı sigortalı olan araçların iç-dış temizliğini günlük olarak ve ayrıntılı bir şekilde yapıyor. Buna ek olarak, araçların periyodik bakımları titizlikle yapılıyor ve yol güvenliği riske atılmıyor.

Trabzon Araç Kiralama Alternatifler

Firma, farklı sınıf araçlarla hizmet veriyor.

Lüks Sınıf Araçlar

Orta Sınıf Araçlar

Ekonomik Sınıf Araçlar

Konforu ön planda tutan müşteriler, lüks ve orta sınıf araçları seçiyorlar. Fiyatı ön planda tutan müşteriler ise ekonomik sınıf araçları seçiyorlar. Yolculuğu çok daha konforlu hale getirmek isteyenlere başka seçenekler de var.

Jeep Grubu Araçlar

Minibüs

VIP Araçlar

Görüldüğü gibi, firmada her ihtiyaca uygun araçlar mevcuttur. Müşteriler, neye ihtiyacı olduğuna karar veriyorlar, gerisini onlar adına firma çözüyor.

Sıradaki Haberi Oku  Demir, Çelik ve Metal Ürünleri Satışı

Trabzon Araç Kiralama Fiyatları

Uzun yılların deneyimine sahip olan firma, bu sayede müşterilerin ne istediğini bilmekte ve bunlara yönelik çözümler geliştirmektedir. Hızlı servis, uzman kadro, yol güvenliği, temiz ve bakımlı araçlar gibi beklentilerin tamamına yanıt verebilen firma, bu sebeple beğeni kazanıyor. Bütün bunların yanında, firmanın sunduğu ekonomik fiyatlar da beğeniliyor. Firmadan, 170 TL’den başlayan fiyatlarla araç kiralamak mümkündür. Süre ve aracın sınıfı yükseldikçe, fiyat da ona göre yükseliyor.

TrabzonCar Araç Kiralama ve Havalimanı Transfer Hizmetleri

7/24 Rezervasyon ve İletişim Hattı: +90 530 683 10 00

E-Posta Adresi: info@trabzoncar.com

Resmi Web Sitesi: www.trabzoncar.com

Adres: Trabzon Havalimanı İç Hatlar Gelen Yolcu Terminali, Konaklar Mahallesi, Ortahisar 61010 Merkez/Trabzon, TÜRKİYE

Sıradaki Haberi Oku  Aranan Bilet Bulundu