Genel

Spice

Spice

Kurumlara danışmanlık ve eğitim alanlarında sağladığı destek ile Spice Danışmanlık alanında fark oluşturan bir firma olarak başarılı işlere imza atıyor. Hizmet verdiği kurumların olumlu yönde gelişimine ve aynı şekilde değişimine yardım sağlayacak eğitim organizasyonlarını yerine getiren Spice Danışmanlık, oldukça başarılı danışmanlık hizmetleri veriyor.

Sağlanılan Hizmetler

Spice Danışmanlık ile şirketinizin mevcut durum analizini yaptırabiliyorsunuz, planlama, projelendirme, iç organizasyon, dokumantasyon çalışmaları, yönetim danışmanlığı, iç denetim, hazırlık amaçlı ön denetim ve resmi denetimlerde refakat hizmetlerini ve eğitimleri de firma size sağlıyor. Bu şekilde firma, hizmet verdiği tüm danışmanlık başlıklarında başarılı bir çizgi yakalıyor.

Sertifika Alımı

Yukarıda sayılan çalışmalar ile şirketinizin, yazılım süreçlerindeki kapasitesini değerlendirmeye olanak tanıyan 15504 – SPICE uluslararası standart belgesini alabilmeniz için çalışan firma, bütün bu çalışma aşamalarında şirketinize yardım ve destek sağlıyor, denetimlere hazırlıyor ve denetimlerde refakat ediyor. Iso 15504 sertifikası alımı ile birlikte gelişiminizi destekleyen, sunduğu eğitimlerle kurumunuza destek olan Spice Danışmanlık bireysel ve kurumsal olarak danışmanlık çalışmalarını özenle yürütüyor.

Sıradaki Haberi Oku  Sanal Maske Malzeme Satışında Doğru Adrestesiniz