Genel

Sorunsuz Yönetim İçin

Artan site ve apartman sayıları ile birlikte, bu tür alanlarda sorunsuz yönetimin sağlanması amacına dönük olarak profesyonel yönetici ile çalışma oranı da yükselmektedir. 10 yıldan fazla sadece bu alanda yoğunlaşmış İmer Yönetim, Mersin ili, Mezitli, Toroslar, Tarsus, Yenişehir ve Tece’de kurumsal olarak birinci sınıf yöneticilik hizmetleri sunuyor. Akdeniz Bölgesi içerisinde bu alanda lider konumda bulunan İmer Yönetim, binalar ile birlikte site yönetimi alanında da çalışıyor.

Her Ödeme Kayıt Altında

İmer Yönetim, bina yönetim sisteminde, bina ya da siteden aldığı her türlü ödemeyi banka üzerinden kabul ediyor. Yine bina ya da apartman adına yapılan tüm ödemeleri de banka vasıtasıyla yapıyor. Böylece tüm girdi ve çıktılara ait kayıtların hem bankalar üzerinde hem de İmer Yönetime ait bilgisayar programlarında tutulması sağlanıyor ve bu şekilde kayıtlar arasında entegrasyon sağlanıyor. İmer Yönetim, site yönetmeliği kapsamında tüm yetki ve sorumlulukları eksiksiz şekilde yerine getiriyor.

Sıradaki Haberi Oku  Sohbetin Kalitesi

Sağlanan Hizmetler

İmer Yönetim, yürüttüğü apartman yöneticiliği faaliyetleri kapsamında muhasebe işlemlerinden hukuki işlemlere kadar hizmet sağlıyor. İmer Yönetim, muhasebe otomasyon sistemi olan E-Yönetici programı üzerinden tüm işlemleri ve muhasebe kayıtlarını apartman ya da site sakinleri ile de paylaşıyor.