• %
 • AMERIKAN DOLARI
  6,9819
  % -0,14
 • € EURO
  8,2087
  % -0,88
 • £ POUND
  9,1370
  % -0,27
 • BIST 100
  1.126,90
  % -0,76
 • 22 AYAR SAF ALTIN GRAM/TL
  409,33
  % 0,00
 • ÇEYREK ALTIN
  733,84
  % 0,00
 • BITCOIN
  77902,106
  % -3,34

Şık ve Sportifliği Bir Arada Yürüteceğiniz Kombinler

Spread the love

 

 

Stil giyim noktasında bazı kılavuzlara dikkat eder daha iyi giyinmeye ne dersiniz? İyi bir stil yaratma noktasında, karakterinize uygun biçimde hem iyi giyinecek hem de karakterinizle, yaşınızla uyumlu bir ağırlığı taşıyabileceksiniz… En iyi şekilde stilinize uygun giyinmede sizlere birkaç kuraldan bahsetmek istiyoruz. Bu sayede erkek giyim konularına dair siz de şık ve modaya uygun giyindiğiniz kadar stilinizi de yansıtabileceksiniz.

 

En iyi giyinme yollarından birinde, giyiminizle beraber yüzünüzde ilgi odağı olması gerektiğini unutmayın. İfadelerinizle, bakışlarınızla ve yüz mimiklerinizle beraber anlatabildiğiniz çok şeyi anlatmaya dayalı dikkat çekici hatları yakalamanız gerekmektedir.

 

Serin Yaz Akşamlarına Hazır Olun

Sıradaki Haberi Oku  Okey Oyununun En Yenisi

 

Serin yaz akşamlarında kombinler konusunda gömlekler en iyi kurtarıcılar olacaktır. Desenli ya da renkli gömlek modelleriyle beraber ister fit isterseniz de düz kesim modelleri değerlendirebilir ve tarzınıza uygun bütünlük yaratabilirsiniz. Yeleklerle de süsleyeceğiniz bu kombinler içerisinde, serin yaz akşamlarının sizi rahatsız etmemesini sağlarken, en şık olmayı da böylelikle kendiniz tercih etmiş olacaksınız.

 

İstekleriniz karşısında en iyi kombinler yaratımı konusunda size yardımcı olan Modayı Tıkla internet sitesinde, bir tarz bütünlüğü yaratma ve oluşturma anlamında tercihlerinizi buna göre yapabilirsiniz. Serin yaz akşamlarıyla beraber beyaz pantolon ve siyah tişört ile şık olmaya var mısınız? Modayitikla.com üzerinden tek tık ile siz de alışverişlerinizi yapabilir, gömlek ya da dış giyim noktasında yeleklere göz atarak yaz aylara siz de hazır olabilirsiniz.

YORUMLAR YAZ