Genel

Pleksi Ürünler

Pleksi Ürünler

Ürünlerin tanıtımı ve teşhiri her firma için çok önemlidir. Bu neden ile teşhiri kolay ürünler tercih edilir.

Pleksi Stand Nedir?

Pleksi stand, pleksi malzemelerden üretilen vitrin, raf veya platformlara verilen isimdir. “Plastik cam” denilen pleksi malzemeden üretilir. Vitrinler, askılar, raflar, duvar bölmeleri ve masa üstü sepetleri gibi farklı uygulamaları vardır.

Ayaklı pleksi sunum standı da vardır. Pleksi malzeme; kıvrım, eğim ve büküm sağlar böylelikle teşhir ve sunum zamanlarında sorun çıkmaz. Farklı renklerde de üretim imkanı bulunur. Ayna pleksi satış levhalarında pek çok avantajı vardır. Bu avantajlardan en önemlisi dayanıklı olmalarıdır ayrıca lazer veya testere ile işlenebilir ayrıca kırılması durumunda da cam kadar keskin olmadığından zarar verme olasılığı düşüktür.

Sıradaki Haberi Oku  ÖZEL DEDEKTİF

Pleksi Magnet Nerede Kullanılır?

Pleksi malzemelerinin teşhiri; dayanıklı, hafif, şeffaf ve kolay işlenebilir özelliklerine sahip olmalarından dolayı avantaj sağlar ayrıca magnet ilk akla gelen hediyelik eşya çeşididir. Buzdolabı üzerine konabilecek bu ürünler gidilen bir şehir veya ülkeden oraya özgü çeşitlerinden alınıp hediye edilebilir ayrıca pleksi magnet günümüzde özellikle bebek ya da nikah şekeri süslemelerinde en çok kullanılan pleksi kesimi magnet çeşitleri arasındadır.