Genel

Picco Mimarlık Hizmetleri

İstanbul ve Antalya’da ofisleri bulunan Picco Mimarlık, ilkemizin birçok yerinde mimarlık, iç mimarlık, dekorasyon, çevre düzenlemesi gibi birçok alanda çalışıyor. Hizmet alanları içinde başarılı projelere imza atan firma, projelerin yürütülmesi ve sonuçlandırılması için de hizmet veriyor. Müşterilerin taleplerine göre anahtar teslim olarak iş bitiriyor.

Hangi Alanlarda Hizmet Veriliyor?

Picco Mimarlık sürekli kendini geliştiren, zamanın ruhuna uygun tasarımlar yapan mimarlarıyla hemen hemen her alanda hizmet verebilir. Referansları arasında sağlık kuruluşları, konutlar, oteller, okullar gibi yerler bulunur. Bu konut ve kuruluşların binalarının inşasında ve iç dizaynında firmadan hizmet alınmış ve olumlu geri bildirimlerde bulunulmuştur. Referans kuruluşların mekanlarında Picco Mimarlık hizmetleri ile yapılan bölümlerin resimleri firma web sitesinde bulunur.

Sıradaki Haberi Oku  Yeni Yılda Zen Pırlanta Kampanyaları

Özellikle sağlık kuruluşları için klinik tasarım ve dental mimarlık hizmetleri veren Picco Mimarlık eserleri görülmeye değerdir. Antalya’da diş kliniği iç mimarlık işlerinde firmanın yapmış olduğu işler çok dikkat çeker. Bu nedenle Antalya iç mimar hizmetleri konusunda en çok aranan isimlerden biri olmuştur.

Modern ve Sıra Dışı Tasarımlar

Picco Mimarlık projeleri müşterilerin istek ve ihtiyaçlarına göre hazırlanır ve aynı kritere uygun şekilde tamamlanır. Ancak genel olarak tüm projelerinde sağlamlık ve güvenlik için gerekli her türlü detay düşünülür. Kullanışlılık konusuna önem verilir. Ayrıca modern hayatın gereklerine uygun görsellik yenilikçi bir tarzla ortaya konur. Tasarımların zamanın önünde olduğu bile söylenebilir.

Daha fazlası için ; https://www.picco.com.tr/  bakabilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  Hobi Alanında Kalite