Genel

Okey Oyununun En Yenisi

Uzun zamandır bilinen grup oyunlarından bir tanesi olmasına karşılık yeni sürümler aracılığı ile oynamasının oldukça fazla önemi vardır. Okey severlerin çanak okey oynamak istediklerinde en sık ziyaret ettikleri site olmak istiyorlar. Bundan dolayı da sıklıkla güncellemeler yapıyorlar. Siteye erişmek isteyenlerin okey oyna şeklinde arama yapmasına da gerek kalmıyor.

Hangi Oyunlar Oynanıyor?

Sitede çanak okey dışında okey plus, 101, sanal veya canlı oyun seçenekleri bulunuyor. Okey severlerin bunun için sadece okey oyna şeklinde arama yapması yeterli oluyor. Canlı oyun imkanının olması ise oyuncuların en çok sevdikleri kısım oluyor. Çünkü site olarak uygulamanın hızı, kalitesi ve kesintisiz olması konusunda özel bir dikkatle çalışıyorlar.

Sıradaki Haberi Oku  Maske Üretiminiz Yarım Kalmasın

Üyelik Gerekir Mi?

Site bulmak için okey oyna yazarak arama yapanların her zaman üyelik isteyen sitelere denk geldikleri görülür. Bunun yerine üyeliği zorunlu koşmadan hizmet veriyorlar. Çanak okey veya canlı oyun oynama isteğiniz olduğunda sadece oyuna dahil olmak için siteye ulaşmanızı ve istediğiniz oyunu seçmenizi bekliyorlar.