Genel

Öğrenci vizelerinde danışmanlık hizmeti

 Öğrenci demek eğitim alanının (dil, örgün eğitim, yüksek öğretim, master vs) sürekli veya belli bir süreçten sonra devam etmesidir. Öğrenci olarak yurt dışında eğitim görmek isteyenlere yönelik ülkeler arası anlaşmalarla kolaylık sağlanmakta ve bu geçiş süreçleri aşamasında hem gidecek öğrenci bilgilenmek hem de geçiş sürecinde hangi evraklara ihtiyaç duyulacağı konusu merak edilmektedir. İngiltere’de bu konuda bilgilenmek ve ingiltere öğrenci vizesi almak için detaylı bir hizmet adına kurulan danışmanlık firması çift yönlü olarak öğrencilere destek vermektedir.

 İletişim

 Amaç ne olursa olsun İngiltere’ye öğrenci olarak gitmeyi düşünenlerden iseniz firma ile iletişime geçtiğiniz takdir de zorlanmadan vize işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Vize işlemleri öncesinde de ortalama kaç ay kalma hakkınızı, nasıl bir üniversite tercih etmeniz gerektiğini, hangi şehirde konaklamanın daha iyi olacağı gibi konularda bilgi edinerek bilinçli bir tercih yaparsınız. Firmanın internet adresi http://ingiltereogrencivizesi.com/ lup detaylı bilgiler sitede yer almaktadır.

Sıradaki Haberi Oku  Profesyonel Market Tanıtım Ajansı

 Danışmanlık Hizmetleri

 İngiltere de öğrenci olmadan evvel danışacağınız firma sayesinde

 – Yasal süreçler (Ankara antlaşması)

 – Öğrencilik vize süreçleri

 – Öğrencilik vize uzatma süreçleri

 – Tier vize işlemleri

 – Uzun dönem vize hizmetleri hakkında geniş bir bilgi akışı sağlarsınız.

 Firma hizmetlerini Londra merkez ve İstanbul, Ankara, İzmir ve Gaziantep şubelerinden sağlayarak öğrencilere ayrıca bulunduğu şehre en yakın şubeden aynı şekilde hizmet veriyor.

Daha fazlası için http://ingiltereogrencivizesi.com/