Genel

Mükemmel Teknik Servis Hizmetleri

Chiller teknik servis hizmetleri noktasında kaliteli çalışma sistemi ile dikkat çeken firma, su soğutmalı ve hava soğutmalı ürün grupları ile iklimlendirme,ısıtma ve soğutma sistemleri için kesintisiz servis hizmetlerini sunuyor. Chiller servisi olarak her marka ve modelde chiller bakım ve onarımını firma yerine getiriyor.

Aralıksız Hizmet

Yirmi yıllık tecrübeye sahip olan Chiller Teknik Servisi Türkiye’nin her noktasına aralıksız hizmet sunma kapasitesine sahip bulunuyor. 7 gün 24 saat esasına dayalı olarak çalışan firma, konularında eğitimli ve uzman teknik personeli ile profesyonel anlayışla hizmet veriyor.

Endüstriyel Chiller ürünlerinin gerekli olan periyodik bakımları yanında chiller tamir hizmetlerini de veren firma, mutlak müşteri memnuniyetine odaklı olarak çalışıyor.

Sıradaki Haberi Oku  Bist 100 Hisseleri Nedir? Ne Anlama Gelir?

Kaliteli ve Hızlı Teknik Servis

Kaliteli teknik servis işlemleri kapsamında hızlı ve sınırsız hizmet ilkesi ile hareket eden firma, tüm çalışma bölgelerinde Chiller soğutma ve ısıtma sistemlerinin gerekli tamirleri yanında chiller periyodik bakım işlemlerini de özenle yerine getiriyor.

Endüstriyel üretim için kullanımı yapılan Chiller arızalarına bağlı üretim kayıplarına karşı firmanın sunduğu hızlı servis işlemleri ile çözüm bulabiliyorsunuz.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri