Genel

Kartvizit Hizmetleri

Kartvizit, kişinin şahsi bilgilerinin bulunduğu bir karttır. Talep eden herkes sahip olabilir. Kartvizit üzerinde kişinin adı ve soyadı, unvanı ve iletişim bilgileri bulunur. İsteğe göre tasarlanabilir. Genelde avukat, öğretmen, doktor ya da masa başı çalışan kişiler sık kullanmaktadır. Kişiyle iletişime geçmek için kartvizitler pratik yöntemlerdir.

Kartvizit Marketim

Kartvizit Marketim adlı firma size kartvizit basımı ve üretimi konusunda kaliteli bir hizmet sunuyor. Firma uzman bir personel sahip ve ayrıca işi zamanında teslim etmeye çok önem veriyor. Firmaya, fatura basımı, sevk irsaliyesi gibi çeşitli resmi evrakların basımı için de sipariş verebilirsiniz. Firmanın kartvizit fiyatları ise, kartvizitte kullanılan kağıdın cinsine göre, kartvizitin boyutuna ve miktarına göre değişiyor. Ortalama kartvizit boyutları 8,5×5 santimetre ve 8×5 santimetre arasında değişiyor.

Sıradaki Haberi Oku  Taş Dünyasında Alişveriş

Avukat Kartvizit

Eğer avukat kartvizit ihtiyacı duyuyorsanız bu firma tam size göre. Firmada çok çeşitli avukat kartvizitleri bulunmaktadır. Farklı renkleri ve tasarımlarıyla istediğiniz modelde kartvizit seçebilirsiniz. Fiyatları sipariş edeceğiniz miktara ve modele göre değişecektir. Ancak, firmanın hizmeti oldukça kalitelidir. İletişim için kartvizitmarketim.com adresini ziyaret edebilirsiniz.