Genel

Kaliteli Arabuluculuk, Hukuki Danışmanlık ve Avukatlık Hizmetleri

İzmir ve çevresinde yaşayanlar için kaliteli arabuluculuk, hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri veren hukuk bürosu, müvekkillerinin güvenini ve memnuniyetini kazanmıştır. Alanında uzmanlaşmış avukatlar birçok hukuk dalında profesyonel hizmet sunar.

Şahıslar, ticari işletmeler, şirketler ve kurumlar karşılaştıkları hukuki problemlere kalıcı ve etkili çözümler bulmak için bu hukuk bürosu ile temasa geçip hizmet alabilir.

Hizmet Verilen Hukuk Alanları Hangileridir?

Geniş bir alanda müvekkillerin hukuksal problemlerine çözümler aranır. Hizmet sunulan hukuk dalları şunlardır:

*Arabuluculuk faaliyetleri

*Ceza Hukuku alnındaki soruşturma ve dava lar

*İcra ve İflas Hukuku

*Şirketler Hukuku

*Aile Hukuku, boşanma davaları ve fer’ileri

*Miras Hukuku

*Gümrük Hukuku

*Gayrimenkul Hukuku

Tüm bu hukuk dallarında ve bağlantılı alanlarda danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunulur. Ayrıca arabuluculuk faaliyetlerine uygun olan hukuki uyuşmazlıklar için zorunlu ve ihtiyari arabuluculuk yoluna da gidilebilir. Arabuluculuk listesine kayıtlı avukatlar tarafından bu tip işlemler profesyonel olarak yapılır.

Sıradaki Haberi Oku  Niğde Reklam

Ceza Hukuku Alanındaki Faaliyetler

Ceza Hukuku özel bir uzmanlık isteyen hukuk dallarından biridir. Şikayet aşamasından başlanarak soruşturma, kovuşturma, istinaf, temyiz, bireysel başvuru ve uluslararası mahkemelerdeki işlemler uzman ve deneyimli avukatlar tarafından yapılır. Avukatların titizlikle ve tam sorumluluk üstlenerek yürüttüğü hizmetler sayesinde müvekkiller huzur içinde hayatlarını sürdürebilir.

İzmir ceza avukatı tavsiye isteyenler için bu adres rahatlıkla verilebilir. Ağır ceza davalarında dahi başarılı bir takip gerçekleştirilir.

Aile Hukuku Alanındaki Faaliyetler

Aile Hukuku alanında en çok görülen davalar boşanma davalarıdır. Oldukça yıpratıcı süreçler getirebilen boşanma davalarında tarafların bu süreci yıpranmadan atlatabilmeleri için iyi bir hukuki yardım gerekir.

Boşanma avukatı İzmir Konak aramalarında rahatlıkla ulaşılan firma boşanma davalarında ve fer’ilerinde başarılı işler çıkarır. Nafaka, tazminat, velayet, anne ya da baba ile kişisel ilişkinin kurulması, mal paylaşımı gibi meselelere isabetli çözümler getirilir.

Sıradaki Haberi Oku  Göz Kamaştıran DKY Kartal Projesi

Hukukun Üstünlüğü Esası

Hukuk alanında yetkin İzmir avukat ve arabulucular her zaman dinamik bir yaklaşımla müvekkillerini karşılar, hukuki problemleri bir hukukçu bakış açısıyla değerlendirir ve çözümler sunar. Her zaman hukukun üstünlüğü esasına göre hareket edilir.