Genel

Kaldırım Taşı Alanında Kaliteli ürün ve Hizmet

Şehircilik hizmetleri sağlayan kurum ve kuruluşlar için malzeme tedariği yapan Kaldırım Taşı firması kaliteli ürün ve hizmetleri ile dikkat çekiyor. Yapılan işin özelliğine uygun ölçü ve ağırlıkta kaldırım taşı üretimi yapan firma, müşterilerin taleplerine uygun kaldırım taşları da üretebiliyor.

Arnavut Kaldırım Taşları

Firmanın üretmekte olduğu kaldırım taşları içinde arnavut kaldırım taşları da bulunuyor. Nostaljik görünümlü arnavut kaldırım taşı uygulamaları beğeni topluyor. Nostaljik görünümü yanında bu taşların doğaya zarar vermemesi de müşterilerin tercihini etkiliyor. Taşların aralarından sızarak toprağa karışan yağmur suları ağaç ve diğer bitkilerin köklerine ulaşarak beslenmesini sağlıyor. Ayrıca beton zeminlerde oluşan su birikinti ve çamur gibi problemlere arnavut kaldırımlarda rastlanmıyor ve sele karşı da önlem oluyor.

Sıradaki Haberi Oku  Garantili Kepenk Tamir Hizmeti

Bazalt Arnavut Kaldırım Taşı

Firmanın ürettiği bazalt arnavut kaldırım taşı gibi çeşitler ise farklı renkleri ile estetik uygulamalar yapılmasına imkan tanıyor. Sokak, bahçe, yol kenarı gibi alanlar renkli arnavut kaldırım taşları ile farklı şekiller verilerek düzenlenebiliyor.