Genel

İngiltere Vizesi İle İlgili Her Şey

Schengen Vize sistemi içerisinde bulunmayan İngiltere için alınacak her türlü vize çeşidine yönelik işlemler zorlayıcı ve karışık niteliğe sahiptir. Bu işlemler noktasında, İngiltere vizeleri konusunun her alanına hakim ve son derece uzman bir şirket olan CSS & Co Legal firma olarak size profesyonel destek hizmetlerini sunuyor. Kuruluş, 2006 tarihinden bu güne dek, Türkiye’de ve İngiltere’de konumlu uzman çalışanları bulunan ofisleriyle İngiltere vizeleri konusunda danışmanlık ve destek hizmeti veriyor.

Tam Başvuru

Firma, Ada ülkesinin tüm Göçmenlik Mevzuatına ve bu mevzuatın uygulamasına hakim olan uzmanlarıyla vize başvurusunu tam yapabilmeye olanak sağlayan gerekli tüm belgeleri topluyor. Eksik olmadan gereken tüm evrakların içinde bulunduğu başvuru dosyaları ile başvurunuzu mükemmel şekilde yapabiliyorsunuz.

Sıradaki Haberi Oku  Vatanmed Ceo'su Uğur Öztürk

CSS Legal’e Ulaşım Olanakları?

İngiltere’de Başkent Londra’da bir ofisi bulunan firmanın Türkiye’de ise İstanbul’da, Ankara’da, İzmir’de ve Gaziantep’te irtibat ofisleri bulunuyor. İngiltere vizeleri hakkında detaylı bilgi ve yardım için hem çağrı merkezi hem de online olarak Csslegal.com üzerinden firmayla iletişime geçebilirsiniz.