Genel

Hisar kalitesi şimdi sofralarınıza geliyor.

50’ye varan servis setleri indirimi ile çeyizinizde eksik kalmayacak. Sofradan mutfağa tüm yemek zevkinizi kapsayacak modeller %50’ye varan indirimlerle sizleri bekliyor. Servis setlerinden peçeteliklere, tencere tava setlerinden yemek takımlarına tüm ürünlerde geçerli büyük sonbahar indirimini kaçırmayın. Hisar kalitesi her eve lazım. Paslanmaz çelik tava seçmek bazen zor olabilir. Tavayı ne amaçla kullanmayı planladığınız, satın alacağınız tavanın türünü belirleyecektir.

Birden fazla tavaya sahip olmak için Hisar mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınıza yönelik bir tava modeli bulacaksınız. Yer kaplamayan ergonomik tasarımlarıyla kullanım kolaylığı sağlayan paslanmaz çelik tavalar şimdi görülmemiş sonbahar fırsatlarıyla sizleri bekliyor. Kolayca temizlenen çelik tavalar aynı zamanda pişirmeyi kolaylaştıracak ve çoğu kişinin günlük olarak kullandığı mükemmel tavalardır. Sağlıklı ve lezzetli bir yemek deneyimi sunar. Dökme demir tavalardan daha hafif olan çelik tavalar aynı zamanda günlük kullanım için çok uygun ve pratiktir. Ayrıca mükemmel soslar yapmak için bir çelik tava kullanmak çok akıllıcadır.

Sıradaki Haberi Oku  Dayanıklı Alarm Sistemleri

Isının tüm yüzeye eşit olarak iletilmesi pişirmeye de yardımcı olur. Paslanmaz çelik tavalarda yiyeceklerin yapışmasını önlemek için yüksek bir ısıda tavayı ısıtın, daha sonra kısarak tavaya bir damla yağ damlatın ve bunu tüm tava yüzeyine yayın. Bir süre sonra tavayı soğumaya bırakın ve yemeğinizi bu şekilde pişirin. Tavanın dibine yemeğinizin yapışmadığını göreceksiniz. Eğer evlilik hazırlığı yapıyorsanız çeyizinizdeki tüm eksikleri Hisar mağazalarında bulabilirsiniz.

Mutfaktan sofranıza gelen en ince detayı bile düşünüyor ve sadece size özel tasarımlar sunuyoruz. Görülmemiş fırsatlar ve en düşük fiyat garantisiyle yılların tecrübesini mutfaklarınıza getiriyoruz. İster ev hediyesi olarak düşünün isterseniz kendinize alın mutlaka onu çok seveceksiniz.

Sıradaki Haberi Oku  ÖZEL DEDEKTİF