Genel

Hibe Teşvik Danışmanlık Firması ALKAZE Yenilikçi Mühendislik

İş kurmak ve işini büyütmek isteyen girişimciler için pek çok hibe ve destek programı vardır. Girişimciler bu programlardan zamanında haberdar olup gerekli başvuruları yaptıkları takdirde kendi işlerinin sahibi olabilir ve işlerini dünya standartlarına uygun nitelikte büyütebilir. Bu konuda kurulmuş olan hibe danışmanlık firmaları profesyonel destek sunarak doğru zamanda doğru yerde olunmasına yardımcı olur.

Hibe destek danışmanlık firmaları içinde 2007 Yılında kurulup günümüze kadar kesintisiz hizmet sunan ALKAZE Yenilikçi Mühendislik başarısıyla dikkat çeker. Avrupa Birliği projeleri, devlet destekli hibe ve kredilerle tübitak danışmanlık alanlarında firma ile çalışan girişimciler mümkün olan en düşük bütçelerle başarıyı yakalamıştır. Çünkü firmanın hibe teşvik danışmanlık hizmetleriyle en avantajlı desteklere ulaşma imkanı bulmuşlardır.

Sıradaki Haberi Oku  Güvenilir Halı Yıkama

Turquality Danışmanlığı

Turquality, Türkiye’de üretilen yerli malların dünya çapında markalaşma süreçlerini destekleyen bir proje olarak karşımıza çıkar. Hibe danışmanlık işlerinde başarılı işler çıkaran ALKAZE Yenilikçi Danışmanlık, Turquality danışmanlığı alanında da başarının anahtarıdır. Yerli ürün ve hizmet üreten firmaların üretim süreçlerinden başlayarak pazarlama, satış ve satış sonrası hizmetler konusunda gerekli desteklerin teminini sağlar.

Turquality danışmanlık firmaları içinde öne çıkmış olan ALKAZE ile çalışmak, girişimcileri dünya standartlarında ürün ve hizmet sağlayarak dünyanın kabul ettiği markalar haline gelmelerine yardımcı olacaktır. Ticaret Bakanlığınca düzenlenen Turquality destekleri beş yıl sürelidir. Bu süre dolduğunda ilgili firmanın performans değerlendirmesi yapılarak beş yıl daha uzatılabilir.