Genel

Enerji Kimlik Belgesi Gerekliliği

Enerji Kimlik Belgesi Gerekliliği

2020 senesi itibariyle binalarda alım satım ve tapu işlemlerinde, konut ya da iş yeri kiralama işlemlerinde, binalardaki elektrik, su, doğalgaz aboneliklerinde bulunması zorunlu olacak, yapı ya da binanın enerji sınıfını gösterir Enerji Kimlik Belgesi düzenlenmesi konusundaki her ayrıntı ekb.net.tr üzerinde Best Enerji şirketi tarafından sunuluyor.

Enerji yönetimi ve verimliliği konularında Bakanlık tarafından yetkilendirilerek danışmanlık hizmetleri sunan Best Enerji, Enerji Kimlik Belgesi düzenleme yetkisine de sahip, başarılı çalışmalarıyla dikkat çeken seçkin bir işletme.

Merak Edilen Her Şey

Yapılarda tasarrufa yönlendiren ve sağlanan teşvikleri almaya imkan veren Enerji Kimlik Belgesi sayesinde elde edilen avantajlar, Enerji Kimlik Belgesi alma noktasında gerekli evraklar, yalıtım gerekliliği, A sınıfı belge için yapılması gerekenler ile Enerji kimlik belgesi fiyatları hakkında ki her türlü bilgiye bahsi geçen sayfa üzerinden ulaşabiliyor ve sorularınıza yanıt bulabiliyorsunuz.

Sıradaki Haberi Oku  Bakış Açınızı Değiştirin!

Sağlanan Hizmetler

Yetkili işletme olarak Best Enerji verimliliği alanında profesyonel anlamda danışmanlık hizmetleri veriyor. Bu kapsamda ısı geri kazanım sistemleri, ısı yalıtım danışmanlığı, tarife-mevzuat danışmanlığı, Kojenarasyon danışmanlığı, karbon ayak izi, ISO 500001, yeşil bina, yeşil yıldız sertifikaları, enerji pro ve enerji etüdü çalışmalarını da başarıyla sürdürüyor.