Genel, Sağlık

Dostum Güvende

Ailemizin bir parçası olarak olarak gördüğümüz hayvan dostlarımızın emin ellerde olmasını isteriz. Bu sevimli dostların bakımını üstlenmek ciddi bir meseledir. 7 gün 24 saat bu ciddiyet ile hizmet veren bayrampaşa veteriner, gerekli olan her durumda ulaşabileceğimiz acil hizmeti bizlere sunulmaktadır.

Veteriner bayrampaşa 2 şubede çalışmalarını sürdüren klinik, 8 veteriner hekim ile birlikte dostlarınızın tüm sağlık takiplerini yürüttüklerini belirtmektedirler.

Hangi Hizmetler Veriliyor?

Bayrampaşa adresinde bulunan klinik, minik dostunuzun tetkik ve kontrollerini vakit kaybı olmaksızın yaparak hızlı tedavi süreci başlatılmaktadır. Bu kontroller sonrası dostunuzun takibi yapılmakta ve bir sonraki ziyarette geçmiş durumları da göz önünde bulundurulmaktadır.

Aşı uygulamalarının zorlu bir süreç olduğu bilinir. Sevgi dili ile aşılama sürecinin de rahat ve konforlu geçebileceği belirtilmektedir.

Sıradaki Haberi Oku  Civan Sürücü Kursu

7/24 bayrampaşa acil veteriner kliniğine ulaşım sağlayabildiğiniz gibi kuaför hizmetinden de faydalanabileceğinize değinilmiştir.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri