Genel

Boya Badana Faaliyetleri

Firma, boya badana faaliyetini uzun yılladır yürütmektedir. Boya badana işleri, işi bilen ekiplerce yapılıyor. Bu nedenle yıllardır kaliteden ödün vermeden faaliyetlerin sürdürüyorlar. Şirket, 2000 senesinde, İstanbul genelinde tüm ev ve iş yerlerine boya badana hizmeti vermeye başlamıştır.19 yıldır kapsamlı olarak çalışmalarını sürdürüyorlar. Çalışma alanları boya, badana, alçı, astar, sıva ve mantolama gibi hizmetlerdir. Ayrıca dış cephe ve iç cephe boyalarını en kaliteli boya markaları ile çalışarak işlerini şansa bırakmadan yapıyorlar. Firma, müşterilerinin bütçesini de düşünüyor. Kaliteyi ucuza sunuyorlar. Paradan tasarruf etmenize imkân tanımaktadır. Alçı, sıva ve astar çekiminde kaliteli malzemeler ile çalışmalarını devam ettiriyorlar. Profesyonel ekipleri ile hizmetlerini yıllardır sunuyorlar. Bu hizmeti sağlarken de müşterilerin cebini düşünüyorlar. Bu yaklaşımları ile yıllardır varlıklarını korumuşlardır. Boya badana ustası yılların tecrübesi ile çalışmalarını sürdürüyor. Ustalar alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Boya işleri tüm incelikler düşünülerek yapılıyor.

Sıradaki Haberi Oku  Hurda Fiyatları

Sunulan Hizmetler

Müşteri memnuniyetine öncelik veren firmanın sunmuş olduğu hizmetler arasından, tadilat tamirat, boya badana, duvar kâğıdı çalışmaları, alçı sıva, çatı izalasyonu gibi çok çeşitli hizmetler gelmektedir. İstanbul genelinde bütün semt ve Gazipaşa escort ilçelere hizmet veriyorlar. Müşterilerin isteklerine uygun şekilde boya badana ve dizayn faaliyetleri yapılıyor. Müşteriyi mağdur etmeden işler zamanında tamamlanıyor. Cephe mantolama ile boya badana faaliyetlerinde randevu alınabiliyor. Böylece uygun fiyat avantajlarından rahatça yararlanma imkânı doğuyor. Boya badana işlerinin her aşamasında uzman ekipler bulunuyor.

Ekonomik Fiyatlar

Müşteri memnuniyetini misyon edinmiş firma, her koşulda müşterinin cebini de düşünüyor. Boya badana ve tadilat işleri, en uygun fiyata ve en kapsamlı şekilde profesyonel ekiplerce yapılıyor. Müşterilerin taleplerine göre tasarımlar yapılıyor. Kaliteli boya markaları ile çalışarak işlerini sağlama alıyorlar. Yapılan işler büyük bir titizlikle teslim ediliyor. Müşteriden gelen olumlu geri bildirimler ile işlerini büyük bir aşkla yapıyorlar. Yıllardır kaliteli işlere imza atmışlardır. Her türlü teknik dest hizmeti sunuyorlar. Uzmanlardan, merak edilen konular hakkında kolayca bilgi alınabiliyor. Alınan işler uzman ekip ile koordineli bir biçimde çalışılarak vakit kaybetmede teslim ediliyor. Müşteriyi mağdur etmeden işler zamanında tamamlanıyor.

Sıradaki Haberi Oku  Yeni ve Ucuz Oyunlar