Genel

Biz de Tadını Öğrenelim

Bir de Tadını Bilsen adlı site oldukça ilginç bir platform olarak kullanıcılarına hizmet veriyor. Sitede yöresel ürünler ve kahvaltılık çeşitler ağırlıklı olmak üzere doğal gıda ürünlerinin satışı yapılıyor. Resimlerde görüp de tadını bilmediğimiz, doğallığını hissetmediğimiz, kokusunu duymadığımız özel ürünlere ulaşma imkanı veriliyor.

Mağazalar

Organik gıda üreten kullanıcılar sitede kendi mağazalarını açarak markalarını tanıtma ve ürün satışı yapma imkanı buluyor. Böylece hem sitenin ürün çeşitliliği artıyor, hem isteyen kullanıcılar ürettikleri gıda ürünlerini pazarlama imkanı buluyor. Daha büyük bir kullanıcı kitlesi de uygun fiyata sağlıklı ve organik yiyeceklere ulaşma imkanı buluyor.

Sitede açılmış çok sayıda mağaza bulunuyor. Her geçen gün de yenileri açılmaya devam ediliyor. Güvenliğin sağlanması için mağaza açılan üyelerin onaylaması gereken bir sözleşme sitede yer alıyor. Sözleşmede site ile mağaza sahiplerinin karşılıklı hak ve yükümlülükleri yer alıyor. Yasaklı ürünler bölümünde sitede satılamayacak ürünlerin listesi yer alıyor. Satışı halinde yasal sorumluluk doğabilecek ürünlere listede yer verilerek hem sitenin hem mağaza sahiplerinin hem de alıcıların güvenliği sağlanmış durumda.

Sıradaki Haberi Oku  HD Film İzleme Yerleri

Mağazalarda Neler Satılıyor?

Sitede açılan mağazalarda yöresel gıdalar ağırlıklı olarak bulunuyor. Düzenlenen kategoriler sayesinde ürünlere kolaylıkla ulaşılabiliyor. Sitede bulunulan kategoriler şunlar:

*Kahvaltılıklar

*Gıda Ürünleri

*Şarküteri

*Kuru gıda

*Yöresel ürünler

*Tatlılar

*İçecekler

*Kişisel bakım ürünleri

*Gıda paketleri

*Vegan & Glutensiz

*Aksesuarlar

Kategori içinde ürünleri kolayca bulmak mümkündür. Mesela peynir ya da reçel araması yapıldığında site üzerinden satışı yapılan bütün peynirler ya da reçeller görüntülenir. Ürünlerin istenilen fiyat aralığı ile de araması yapılabiliyor.

Ayrıca mağazalar görüntülenerek de her mağazada satılan ürünlere ulaşmak mümkündür. Zeytin, zeytinyağı, pekmez, salça, kahve, sirke, nar ekşisi, turşu, bakliyat çeşitleri, konserve, bal ve diğer arı ürünleri gibi akla gelebilecek her türlü yöresel gıdanın bol çeşitleriyle birlikte burada bulunması mümkündür.

Sıradaki Haberi Oku  Arz Ne Demektir? Halka Arz Ne Anlama Gelir?

Bir Pazar Yeri Gibi

Sitede satış yapan mağazalar arttıkça Bir de Tadını Bilsen sanki sanal bir pazar yerine dönüşüyor. Mağaza sahipleri e-ticaret yapma imkanı bulurken alıcılar da bir pazar yerinde dolaşır gibi site içinde geziniyor ve ihtiyaçları olan ürünlerin en iyisini ve en doğalını satın alabiliyor.