Aranan Bilet Bulundu

Online ucuz uçak bileti almak isteyenler için modabilet önemli bir hizmet veriyor. Web sitesindeki sistemle ülkemizin ya da dünyanın herhangi bir yerine yapılan uçuşlar hızla görüntülenebiliyor. Dünya genelinde binden fazla hava yolu şirketi ile çalıştıkları için çok fazla seçenek aynı anda sunulabiliyor. Müşteriye de kendi ihtiyaç ve zevkine uygun bir seçim yapmak kalıyor. Her uçuş hakkında detay görmek de mümkün kılınmış durumda. Listeden seçilen bir uçuşun üstüne tıklandığında kaç kg bagaj hakkı olduğu, hangi koltukların satışta olduğu gibi bilgilere ulaşılabiliyor.

Sistemde uçuşları fiyat ve saat kriterlerine göre sıralama imkanı da veriliyor. Müşteri yapacağı uçuşun başlangıç ve varış noktasını, tarih ve saatini girdikten sonra tek tuşla uçuşları fiyatlarına göre sıralanmış olarak görüyor. Mesela anadolujet uçak bileti indirim kampanyası varsa o bilet bilgileri de en üstlerde görünüyor.

Sıradaki Haberi Oku  FARMASİ SİSTEMİNİN DETAYLARI

Müşteriler saatlere göre de arama yapabiliyor. Arama ekranına yazılan tarih ve saatte hangi uçuşların olduğu tek bir adımla ekranda görünüyor. Yine mesela anadolu jet uçak bileti saat aramasında görünüyorsa satın alınabiliyor.

Müşteriler isterse kampanyalı uçak biletleri hakkında bilgilendirme yapılıyor.

Kolay ve Güvenli Ödeme Kolaylığı

Seçilen bilet kredi kartı ya da banka kartıyla kolayca satın alınabiliyor. En çok kullanılan bankalarla gerekli anlaşmalar yapıldığı için peşin fiyatına taksit yaptırmak da mümkün. Taksit kolaylığı sayesinde müşteriler bütçelerini zorlamadan istedikleri sayıda taksitle ödeme yapabiliyor.

Alışverişlerin güvenliği için de gerekli önlemler alınmış durumda. Şirketin almış olduğu SSL sertifikası sayesinde girilen kart bilgileri şifreli olarak görünüyor. Böylece kötü niyetli kişilerin bilgi hırsızlığı engellenmiş oluyor. Ayrıca alışveriş sonunda sms mesajı ile gönderilen şifrenin girilmesi gerektiğinden başka biri tarafından kartın kullanılması ihtimali de kalmıyor.

Sıradaki Haberi Oku  Hedefleri Gerçekleştirmek Adına En Doğru Adres

Alışveriş sırasında girilen bilgilerin saklanmayacağı, başka kişilerle paylaşılmayacağı garantisi de veriliyor. Zaten bu hususlar KVKK’da düzenlendiği için hukuki sorumluluğa uygun hareket ediliyor.

Başka Hizmetler Var mı?

Sitede uçulacak şehirlerdeki otelleri arama imkanı da sunuluyor. Seyahat noktası ve tarihler yazıldığında oda satın alınabilecek oteller görünüyor. İstenirse rezervasyon yapılıp daha sonra da ödeme yapılabiliyor.